« 1 2 3 »

Марія Рабош студентка другого курсу ВСП “Оріхівський коледж ТДАТУ” зайняла почесне друге місце

24-26 лютого в місті Києві у спортивному комплексі Національного медичного університету імені О.О.Богомольця проходив Чемпіонат України з гирьового спорту серед студентів ВНЗ І-ІV р.а. Міністерства освіти і науки України. Марія Рабош студентка дру ... Читать дальше »

Детальніше

Випускний вечір – це закінчення перед великим початком…

24 лютого 2017 року актова зала Оріхівського коледжу наповнилася яскравими барвами гарного настрою та щасливими посмішками випускників п`ятнадцятого, ювілейного, випуску студентів спеціальності "Організація виробництва".

... Читать дальше »

Детальніше

Військово-патріотична робота з молоддю

З метою організації військово-патріотичної роботи з молоддю та пропаганди військової служби за контрактом 20 лютого 2017 року у колледжі відбулась зустріч допризовної молоді (студентів 31-32м, 41-42м груп) з майором, начальником відділу Оріхівсько ... Читать дальше »

Детальніше

Час обрав нас…

15 лютого 2017 року Україна відзначила день вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-му річницю виводу радянських військ з Афганістану. На мітинг-реквієм у сквер Миру прийшли очільники міста та району, колишні воїни-афганці ... Читать дальше »

Детальніше

На зимових канікулах студенти 21-ов побували в чарівному місті Львові

На зимових канікулах студенти 21-ов групи разом з куратором Телегуз Людмилою Віллівною побували в чарівному місті Львові. Ми гуляли по вуличках, вдихали аромати кави, заслуховувались музикантів, що стояли на кожній вулиці.

... Читать дальше »

Детальніше

Добро починається з тебе

09 лютого 2017 року   у великій залі Оріхівської райдержадміністрації  відбувся патріотичний захід «Квітуча Оріхівщина для вільної Батьківщини», учасниками якого стали студенти коледжу.  

... Читать дальше »

Детальніше

Педагогічні читання

12 січня 2017 року у ВСП «Оріхівський коледж ТДАТУ» пройшли педагогічні читання «Вплив сучасних інноваційних технологій на якість навчально-виховного процесу».  

 Зі вступним словом до присутніх звернулися ... Читать дальше »

Детальніше

На довгий вік, на многії літа!

У засніженому  грудні,  27 числа,  напередодні новорічних свят, коли природа спочиває зимов ... Читать дальше »

Детальніше

Не залишайтесь байдужими!

Україна починається з кожного з нас, наших вчинків та готовності допомогти солдатам - учасникам АТО. В непростий для нашої держави час кожен може визначити свій вклад у спільну справу оборони ... Читать дальше »

Детальніше

Потяг єднання України «Труханівська Січ»: зупинка в Запоріжжі

14 грудня 2016 року четвертий патріотичний потяг «Труханівська Січ»  у складі  об`єднаної команди  учасників Всеукраїнської акції єдності -  волонтерів, освітян,  студентів, який рухається маршрутом із Києва і ... Читать дальше »

Детальніше

Що ми знаємо про СНІД?

         Незважаючи на те, що поширення ВІЛ-інфекції в Україні перестало активно зростати, проблема лишається актуальною і про неї не можна мовчати.


  & ... Читать дальше »

Детальніше

Тиждень правових знань у коледжі

З метою формування правової свідомості, системи правових уявлень і переконань, прищеплення студентам  поваги до прав і свобод людини, забезпечення знання та дотримання  законів, підвищення рівня правової культури, попередження асоціальни ... Читать дальше »

Детальніше

5 грудня 2016 року викладачем обліково –економічних дисциплін Рись Юлією Сергіївною в групі 31 кд проведено відкрите лекційне заняття з дисц

5 грудня 2016 року викладачем обліково –економічних дисциплін Рись Юлією Сергіївною в групі 31 кд проведено відкрите лекційне заняття з дисципліни  «Фінансовий облік» на тему «Облік  праці, її оплати та відрахуван ... Читать дальше »

Детальніше

День студента в коледжі

Є в житті особливо божевільний і цікавий час, пора студентства, коли відкриваються блискучі перспективи, захоплюють нові знайомства, а життя здається безкінечним!

Міжнародний день студента  в Оріхівському коледжі святкували яскраво і ... Читать дальше »

Детальніше

Проведено відкрите практичне заняття з дисципліни «Планування та організація діяльності підприємства»

            4 листопада 2016 року викладачем економічних дисциплін Білостоцькою Ілоною Володимирівною у групі 31б  проведено відкрите практичне заняття з дисципліни «Планування та організація діяльност ... Читать дальше »

Детальніше

HAPPY HALLOWEEN!

Хеллоуін, який  традиційно відзначається в ніч з 31 жовтня на 1 листопада, є національним святом англомовних держав. Це одне з найдавніших свят у світі. Його історія налічує тисячоліття .У ньому дивним чином поєднуються кельтська традиція вша ... Читать дальше »

Детальніше

«Студент і ВНЗ: проблеми та шляхи їх вирішення»

2 листопада 2016 року відбулась зустріч  представників  студентської ради з  директором  коледжу Віктором  Анатолійовичем   Нарановичем.

  &n ... Читать дальше »

Детальніше

«Вернісаж талантів-2016»

31 жовтня 2016 року в Оріхівському коледжі ТДАТУ відбулась одна з яскравих подій цієї осені – фестиваль «Вернісаж талантів» - творче представлення студентів І курсу.  Презентація перших курсів - важлива подія в житті кожного ... Читать дальше »

Детальніше

«Я – першокурсник!»

Стало гарною традицією гуртожитку коледжу щорічно,  у жовтні,  влаштовувати вечір відпочинку «Давайте познайомимось!». Це свято в першу чергу для першокурсників, які адаптувавшись до навчання в коледжі, обживають кімнати в гу ... Читать дальше »

Детальніше

27 жовтня на базі ВСП “Мелітопольський коледж ТДАТУ” пройшли змагання з легкоатлетичного кросу, вільної бор

27 жовтня на базі ВСП “Мелітопольський коледж ТДАТУ” пройшли змагання з  легкоатлетичного кросу (юнаки — 1000м; дівчата — 500м), вільної боротьби та баскетболу(юнаки) в залік XXVII обласної спартакіади серед студентів ... Читать дальше »

Детальніше

Відкрите лекційне заняття з дисципліни «Комерційна діяльність»

     25 жовтня 2016 року викладачем обліково-економічних дисциплін Нестеренко Ларисою Вікторівною у групі 31кд проведено відкрите лекційне заняття з дисципліни «Комерційна діяльність» на тему «Торговельно-технологі ... Читать дальше »

Детальніше

На базі ВСП “Оріхівський коледж ТДАТУ” проходили змагання з гирьового спорту та міні-футболу

13 жовтня на базі ВСП “Оріхівський коледж ТДАТУ” проходили змагання з гирьового спорту  та міні-футболу  XXVII обласної спартакіади серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Мінагрополітики України.

... Читать дальше »

Детальніше

Бабин Яр: без права на забуття

Бабин Яр… Наша біль… Наша пам’ять. Одна з найстрашніших сторінок історії України та світу.

В рамках відзначення 75-річчя трагедії Бабиного Яру в стінах коледжу пройшов урок пам’яті «Бабин Яр – трагедія ... Читать дальше »

Детальніше

«Молодь Оріхівщини – захисникам Вітчизни»

12 жовтня 2016 року студенти коледжу взяли участь  у молодіжній акції та концерті нон-стоп «Молодь Оріхівщини – захисникам Вітчизни», присвяченій   Дню захисника України та ініційованій Оріхівською РДА.

... Читать дальше »

Детальніше

Тої слави козацької повік не забудем

14 жовтня – православна Україна відзначає велике  християнське свято -День  Покрови Пресвятої Богородиці. Цей день особливий день для українців: це День  Українського козацтва, свято української військової честі та звитяги, а& ... Читать дальше »

Детальніше

Новини з гуртожитку

Вищим виконавчим органом студентського самоврядування гуртожитку є студентська рада, яка створюється для залучення його мешканців до проведення заходів, спрямованих на поліпшення житлових та санітарно-побутових умов, дотримання правил внутрішнього ... Читать дальше »

Детальніше

День урочистий і хвилюючий

29 вересня 2016 року в  коледжі відбулося урочисте святкування Дня працівників освіти -  справжнього всенародного свята мудрості, доброти та людяності.

  На святі були прис ... Читать дальше »

Детальніше

Відкрите заняття з математики

29 вересня 2016 року викладачем циклової комісії загальноосвітніх дисциплін Аллою Миколаївною Мірошниченко було проведено відкрите заняття з математики на тему «Визначений інтеграл. Застосування визначеного інтегралу до обчислення площ плоск ... Читать дальше »

Детальніше

Кращі студенти Оріхівського коледжу відвідала місто Запоріжжя та здійснила поїздку на пароплаві навколо острова Хортиця

Чудового вересневого дня я в числі кращих студентів Оріхівського коледжу відвідала місто Запоріжжя та здійснила поїздку на пароплаві  навколо острова Хортиця. За час цієї захоплюючої подорожі я  дізналися багато цікавого.

... Читать дальше »

Детальніше

Проведено відкрите заняття з дисципліни «Комерційне право»

 Викладачі ВСП «Оріхівський коледж ТДАТУ» щорічно проводять відкриті заняття. Відкрите заняття є важливою складовою навчально-виховного процесу та однією із важливих форм методичної роботи щодо поширення передового педагогічного д ... Читать дальше »

Детальніше

Гра поколінь

17  вересня в спортивному залі коледжу відбулася товариська гра з баскетболу між  жіночою збірною технікуму 2002 року та чоловічою збірною студентів коледжу 2016.

 Ініціатором змагання виступила капітан команди 2002 року Аса ... Читать дальше »

Детальніше

Відбулися вибори ректора Таврійського державного агротехнологічного університету

Сьогодні 16 вересня 2016 року в ВСП "Оріхівський коледж ТДАТУ" відбулися вибори ректора Таврійського державного агротехнологічного університету

... Читать дальше »

Детальніше

Участь у виборах ректора Таврійського державного агротехнологічного університету.

                06 вересня 2016 року  353 студенти ВСП «Оріхівський коледж ТДАТУ» взяли участь у виборах представників з числа студентів, що мають право брати участь у виборах ректора Т ... Читать дальше »

Детальніше

ХІ Зліт відмінників навчання та студентського активу ТДАТУ

9-11 вересня 2016 року на базі спортивно-оздоровчого комплексу (СОК) «Салют» ТДАТУ в смт Кирилівка на узбережжі Азовського моря пройшов ХІ Зліт відмінників навчання та студентського активу ТДАТУ. Доречі, Таврійський державний агротехно ... Читать дальше »

Детальніше

День, з якого починається дорога у майбутнє

Перший день осені  завжди урочистий і хвилюючий момент для кожного із нас. Саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання та нових звершень.

1 вересня 2016 року в Оріхівському коледжі   Т ... Читать дальше »

Детальніше

Свято зрілості, і свято розтавання, І майбуття прекрасна світла мить!

      Випускний вечір  – свято єднання студентів, викладачів і  батьків,
що несе у собі радість професійного зростання, становлення студента в якості спеціаліста, память про роки юності ... Читать дальше »

Детальніше

Дані про здачу ЕК 2016

         Протягом  16-23 червня  2016 р. в коледжі працювали чотири екзаменаційні комісії  з державної  атестації випускників 2016 р.

         Всього атес ... Читать дальше »

Детальніше

День відкритих дверей в Оріхівському райвійськкоматі

08 червня 2016 року в Оріхівському районному  військовому комісаріаті для молоді призовного віку, представників органів місцевої влади і місцевого самоврядування, громадських та  волонтерських організацій пройшов  День від ... Читать дальше »

Детальніше

«Кращий водій» і «Кращий тракторист»

 

Традиційно в коледжі проводяться професійні конкурси  «Кращий водій»  і «Кращий тракторист» .

У  2016 році професійні конкурси проводились в два етапи - перший з 16 по 22 травня 2016рок ... Читать дальше »

Детальніше

Згадали студентську юність

У багатьох навчальних закладах стало традицією проводити зустрічі своїх випускників. У ВСП  «Оріхіський колледж ТДАТУ» вони  перетворюються у справжнє «свято зі сльозами на очах»… Адже розкидані долею і роб ... Читать дальше »

Детальніше

Обласне методоб’єднання керівників та викладачів фізичного виховання в Оріхівському коледжі

19 травня 2016 року на базі ВСП «Оріхівський коледж ТДАТУ» відбулося засідання методичного об’єднання керівників та викладачів фізичного виховання ВНЗ    І-ІІ рівнів акредитації. Серед гостей були присутні: головни ... Читать дальше »

Детальніше

Ми – українці, ми – європейці

День Європи – це свято, яке з кожним роком стає все більш цікавим для українців, які прагнуть бачити себе в європейській демократичній державі. В Оріхівському районі  протягом травня поточного року проводиться низка заходів культурного, ... Читать дальше »

Детальніше

Робоча поїздка викладачів коледжу до Таврійського державного агротехнологічного університету

Робоча поїздка викладачів коледжу до Таврійського державного агротехнологічного університету.

13 травня з метою виконання рішення Вченої ради Таврійського державного агротехнологічного університету  про створення та узгодження інтегро ... Читать дальше »

Детальніше

Змагання з міні-футболу серед академічних груп

Користь здорового способу життя загальновідома і ось уже довгі роки не підлягає сумнівам. Якісне харчування, міцний сон, посильна фізична праця, часті прогулянки на свіжому повітрі - всі ці аспекти багато в чому допомагають зміцненню організму, сп ... Читать дальше »

Детальніше

«Єднаємось в ім’я Перемоги»

         День  Перемоги над нацизмом у Європі- подія, яка об’єднує всю Україну, людей різних поколінь та показує, що ми єдині в прагненні миру, перемоги та благополуччя на нашій землі.

... Читать дальше »

Детальніше

«Великодній кошик – солдату»

20-27 квітня 2016 року колектив Оріхівського коледжу  взяв участь в  Обласній благодійній акції «Великодній кошик – солдату».  На кошти, зібрані викладачами, співробітниками  та студентами  навчального за ... Читать дальше »

Детальніше

«Софіївські зорі» -2016

28 квітня 2016 року  в Центрі культури та мистецтва ТАДАТУ проходив обласний етап  Всеукраїнського фестивалю художньої творчості «Софіївські зорі -2016». Серед учасників - студенти нашого коледжу.

... Читать дальше »

Детальніше

Військово-польові збори

Хочеш миру – готуйся до війни. Цей стародавній вислів греків довелося задати нам, українцям, у час, коли загроза миру і спокою спупила на поріг.

У рамках Програми військово-патриотичного виховання студентс ... Читать дальше »

Детальніше
1-50 51-100 101-109