« 1 2 3

Підсумки тижня циклової комісії соціальних, економічних та облікових дисциплін

З 18 квітня по 26 квітня 2016 року студенти економічного відділення

ВСП «Оріхівський коледж ТДАТУ» взяли  участь у заходах тижня циклової комісії соціальних, економічних та облікових дисциплін.

Програма тижня цикло ... Читать дальше »

Детальніше

Директор коледжу Наранович В.А. на засіданні вченої ради університету звітував...

Згідно плану роботи вченої ради Таврійського державного агротехнологічного університету на ІІ семестр 2015-2016 н.р. та  умов контракту,  26 квітня 2016 року директор коледжу Наранович В.А. на засіданні вченої ради університету  зві ... Читать дальше »

Детальніше

«Шануємо, пам’ятаємо, гордимося!»

         25 квітня 2016 року напередодні 30ї  річниці з дня аварії на Чорнобильській атомній електростанції група 32м  ВСП «Оріхівський коледж Таврійського державного агротехнологічного ун ... Читать дальше »

Детальніше

Чергова атестація викладачів Оріхівського коледжу

Створення умов для ефективної діяльності педпрацівників відповідно до їх ролі в суспільстві, як зазначено в Національній доктрині, є пріоритетним напрямом державної політики щодо розвитку освіти.

      Чільне місце ... Читать дальше »

Детальніше

Захист курсових робіт з дисципліни «Фінансовий облік»

           З 11 по 15 квітня 2016 року на економічному відділенні  проходив захист курсових робіт з дисципліни «Фінансовий облік» студентів спеціальності 5.03050901 «Бухгалтерськи ... Читать дальше »

Детальніше

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ в ВСП «Оріхівський коледж ТДАТУ»

         26 березня Оріхівський коледж Таврійського агротехнологічного університету приймав своїх майбутніх абітурієнтів та їх батьків у День відкритих дверей.

Описание: C:\Users\Би
		<!-- ... Читать дальше »

Детальніше

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу "Комп'ютерні технології в бухгалтерському обліку"

Вітаємо студента 31 Б групи Греченко Романа, який став призером обласного етапу Всеукраїнського конкурсу "Комп'ютерні технології в бухгалтерському обліку", що відбувся 26 березня 2016 року на базі Торгового коледжу ЗНУ.

... Читать дальше »

Детальніше

« Україна – це я, Україна – це ти, Україна – це ми, Україна!»

18 березня 2016 року у Запорізькому педагогічному коледжі проходив обласний фестиваль патріотичного слова і пісні « Україна – це я, Україна – це ти, Україна – це ми, Україна!». Учасниками ... Читать дальше »

Детальніше

Відкрився новий сайт викладача

Дуденко Олександр Володимирович, викладач з дисциплін "Експлуатація машин та обладнання" та "Основи нарисної геометрії та інженерна графіка", відкрив свій персональний сайт. Для його перегляду можна пройти за посиланням ( ... Читать дальше »

Детальніше
1-50 51-100 101-109