Художниця Джулія Томпсон, малює унікальні малюнки на пір'ї птахів, народилася і зростала серед дивовижної природи і приголомшливих пейзажів загадкової Аляски, пояснює створення унікальних зображень на незвичайному для живопису матеріалі. Вже більше 20 років Джулія натхненно створює неповторні картини на пір'ї, в яких сцени з життя птахів і тварин виконуються з використанням етнічного впливу. Ще на зорі цивілізації людина стала використовувати пташине пір'я.
Довгий час вони були незамінні при листуванні, ними набивали перини і подушки, декорували з їх допомогою головні убори, використовували в створенні зачісок. Здавалося б, чого ж більше? Але от у 1990 році у пташиних пір'ях з'явилося нове, незвичайне застосування. Тоді, ще юна Джулія, милуючись непомітною красою павиних пір'їн, і задумалася над тим, як же прикрасити їх, зробити ще краще. Так і виникла незвичайнаі дея. Джулія не придумує заздалегідь сюжет майбутнього зображення, вона його бачить і відчуває, коли зустрічає перші промені сонця в передсвітанковому лісі або біля підніжжя скель, або на квітучих берегах річок і озер величної природи.
Вдень Джулія з насолодою блукає серед дивовижної природи національного парку, дивиться на об'єкти, що зацікавили її,  під різними кутами освітлення. Зазвичай так роблять художники-фотографи, але на відміну від них художниця запам'ятовує кольори, відтінки побаченого, навіть сонячні відблиски. «Правильно інтерпретувати колір - ось моє завдання, адже я спостерігаю за ним значно довше, ніж необхідно часу фотографу для клацання фотоапаратом», говорить Джулія. «Полотном» для Джулії служать, як правило, всі тіж  пір'я павичів і індичок, яких вирощує матиДжулії на своєму ранчо в Південній Каліфорнії. Розписані пір'явідомі у всьому світі, вони благополучно продаються за немалі суми. Одна, укладена під скло мініатюра, коштує близько 300 доларів.
Джулія копітко і з захватом працює над створенням кожного свого незвичайного шедевра. «І чим більше я бачу, тим більше деталей мені хочеться зобразити», говорить Джулія.

 

 

Умій володіти собою.

1. Пам'ятайте: найкращий спосіб боротьби з душевним неспокоєм - постійна зайнятість.

2. Щоб забути свої напасті, намагайся зробити приємне іншим. Роблячи добро іншим, робиш добро собі.

3. Не намагайся змінювати чи перевиховувати інших. Набагато корисливіше і безпечніше зайнятися самовихованням.

Пам'ятай: кожна людина - така ж яскрава й унікальна індивідуальність, як і ти, приймай її такою, якою вона є. Намагайся знайти в людині позитивні риси, вмій бачити її достоїнства і в стосунках з нею спробуй опиратись саме на ці якості.

4. Май мужність від щирого серця визнавати свої помилки. Уникай зазнайства і дозування.

5. Вчися володіти собою! Гнів, дратівливість, злість спотворюють людину. Егоїзм - джерело багатьох конфліктів. Виховуй в собі терпіння, пам'ятай, що «рана заживає поступово». Не через дрібниці.

6. Будь-яка справа починається з першого кроку! Пам'ятай: перешкоди нам даються задля нашого розвитку.

7. Людина, має необмежені можливості самовдосконалення, причому в усіх галузях СВОЄЇ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ.

8. Будь толерантною особистістю.

Толерантність ( від лат. Tolerans - терплячий) - терпимість до чужих думок і вірувань.

Агресія (від лат. Aggressio - нападаю) - незаконне застосування сили однією людиною.

 

  • В ПСИХОЛОГІЇ.

ІЛЮЗІЇ ЗОРУ ПСИХОЛОГІЧНОГО СПРИЙНЯТТЯ.

 

 

Кого Ви бачите: великого ворона чи рибалку у човні?

   

 

Скільки зображено облич? Одне? Два? А може три?

Загадковий портрет генерала. На малюнку зображено 9 осіб. Чи зможете знайти всіх?