Навчання - світло! І до нього потрібно прагнути, але що робити, коли живеш далеко від улюбленого навчального закладу?  Винаймати  квартиру? Жити у друзів або  залишатись на ночівлю  в спортзалі? Звісно, ні! Краще проживати  в гуртожитку!
Знайти гуртожитки Оріхівського коледжу можна за такою адресою: м. Оріхів,
гуртожиток №1( чоловічий) – вул. Тімірязєва, 82  
гуртожиток №2 (жіночий) – вул. Тімірязєва, 78  Вдале їх розташування дозволяє буквально протягом 10 хвилин бути біля дверей головного корпусу нашого навчального закладу.
     Завдяки плідній праці комендантів та вихователя, сумлінному відношенню до своїх обов’язків,  у гуртожитку підтримується належна дисципліна спільного проживання і охайність приміщень.
    Викладачі, співробітники і вихователь приділяють багато уваги створенню комфортних умов для проживання і організації побуту студентів. Характер розміщення жилих кімнат, які мають всі зручності, - "блочний". В кімнатах проживають по 2-3 особи.
     Студенти дотримуються чистоти та порядку в своїх кімнатах, доглядають за територію, прилеглу до гуртожитків.
 
 

 В гуртожитках підключено Wi-Fi зв`язок  доступу до мережі Інтернет, обладнані кімнати для самопідготовки,
 
 

актова зала, де проходять зустрічі з цікавими людьми, конкурси, вікторини, концерти, дискотеки.
 
 
 
    Діють Ради самоврядування, які складаються з голів студентської Ради гуртожитку і старост поверхів. Головними питаннями, які вони вирішують, є захист інтересів студентів, створення належних  умов для проживання та відпочинку, активна участь в організації дозвілля, контроль за економним споживанням енергоресурсів і дбайливим відношенням до майна тощо.
 

 
Вихователь, студентський актив та  старости  гуртожитків є ініціаторами проведення цікавих виховних заходів.
 «Українські вечорниці»
 
 
 
«Гуртожиток має таланти!»
 
 
 
«Давайте знайомитись!» ( презентація першокурсників)
 
 
 
 Зустрічі з представниками соціальних служб
 
 
    У вільний час студенти мають можливість відвідати тенісний та атлетичний зали. Працюють гуртки за інтересами  «Дівочі секрети», «Сучасник», «Силач»,  «Золота ракетка».
 
   

    Гуртожиток подібно бджолиному вулику, всі, хто живе в ньому, нерозривно пов'язані між собою: дружбою, взаємодопомогою, проведенням часу.
    Лише в гуртожитку можна зануритись у самостійне життя, отримати необхідні навички життя в коллективі  та  просто цікаво і класно провести час!
 

ПЛАН РОБОТИ СТУДЕНТСЬКОЇ РАДИ ГУРТОЖИТКА

ПЛАН РОБОТИ  ВИХОВАТЕЛЯ ГУРТОЖИТКА