ГУРТОЖИТОК- НАШ ДІМ

Навчання - світло! І до нього потрібно прагнути, але що робити, коли живеш далеко від улюбленого навчального закладу? Винаймати квартиру? Жити у друзів або залишатись на ночівлю в спортзалі? Звісно, ні! Краще проживати в гуртожитку!

Знайти гуртожитки Оріхівського коледжу можна за такою адресою: м. Оріхів, гуртожиток №1( чоловічий) – вул. Тімірязєва, 82

гуртожиток №2 (жіночий) – вул. Тімірязєва, 78

Вдале їх розташування дозволяє буквально протягом 10 хвилин бути біля дверей головного корпусу нашого навчального закладу.

Завдяки плідній праці комендантів та вихователя, сумлінному відношенню до своїх обов’язків, у гуртожитку підтримується належна дисципліна спільного проживання і охайність приміщень.

Викладачі, співробітники і вихователь приділяють багато уваги створенню комфортних умов для проживання і організації побуту студентів. Характер розміщення жилих кімнат, які мають всі зручності, - "блочний". В кімнатах проживають по 2-3 особи. Місце у гуртожитку закріплено за мешканцями на весь період навчання.Вартість проживання становить 392 грн в місяць, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, що перебувають під опікою, згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 5 квітня 1994 року забезпечуються гуртожитком безоплатно.

Для послуг мешканців гуртожитку працює пральня, де встановлено дві пральні машини-автомат, є душова кімната.

Студенти дотримуються чистоти та порядку в своїх кімнатах, доглядають за територію, прилеглу до гуртожитків.

Працює студентська рада, що складається з голови студентської ради гуртожитку і старост поверхів, проводеться активна виховна, правозахисна та організаційна робота серед студентів.