Студенти Оріхівського коледжу мають можливість проходити індивідуальне навчання по водінню тракторів, комбайнів і автомобілів.

 

 


     Матеріально-технічна база Оріхівського коледжу  відповідає вимогам наказу МВС Мінтрансзв’язку, МОН, Мінпраці від 07.09.2009р. № 385/934/828/337 «Про затвердження Вимог до закладів, що проводять підготовку, перепідготовку і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів та кваліфікаційних вимог до спеціалістів, які здійснюють таку підготовку», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 08.10.2009 за № 947/16963 .В наявності  Сертифікат по підготовці водіїв і Ліцензія по по підготовці водіїв і трактористів.

 

 


 

     Для проведення індивідуального навчання задіяно  7 майстрів виробничого навчання, експлуатуються чотири трактори,два комбайни,3 легкових і    3 вантажних автомобіля.

Одночасно можлива підготовка :

-    для трактористів машиністів -90 осіб(категорії «А,В,С»)

-    для водіїв легкових автомобілів -60осіб(категорія «В»)

-    для водіїв вантажних автомобілів -50осіб(категорія «С»)

 

 

 

 

     Відпрацювання  першочергових вправ згідно програми індивідуального водіння проводяться на власному автотрактородромі площею 1,7 га.         Автотрактородроми дає можливість покращити умови праці майстра виробничого навчання  і студента, механізувати і автоматизувати деякі засоби навчання. Дороги і поля таких споруд можна використовувати для здачі іспитів на право керування самохідними сільськогосподарськими машинами. Крім цього на автотрактородромі  можна провододяться  змагання різного масштабу по водінню автомобілей і тракторів за різноманітними програмами(«Кращий водій», «Кращий тракторист» і інші ).

 

 

 

 


     Вдосконалення водіння проходе згідно затверджених маршрутів по м.Оріхову і по району.

     Для трактористів є можливість проходити вдосконалення навичок водіння на полях навчально - дослідного підрозділу.