Про підсумки тижня циклових комісій

облікових і  економічних  дисциплін


        З 30 березня по 06 квітня 2011 року студенти економічного відділення прийняли участь у заходах тижня циклових комісій облікових і економічних дисциплін.

        Тиждень циклових комісій розпочався з конкурсу стіннівок та конкурсу «Про професію з усмішкою». У конкурсі стіннівок прийняли участь студенти груп другого і третього курсу економічного відділення та групи 31ов.

        У конкурсі «Про професію з усмішкою»  своє бачення майбутньої професії показали студенти третього курсу. Найоригінальнішою за змістом та оформленням була стіннівка групи 31б, студенти даної групи також підготували цікаву презентацію підготовки до майбутньої професійної діяльності. Дійсно з гумором поставились до презентації майбутньої професії студенти групи 31кд, вони показали глядачам юмористичну  виставу.

        На протязі тижня студенти третього курсу приймали участь в олімпіадах  із фахових дисциплін: «Економічний  аналіз», «Фінанси», «Податкова система», «Контроль і ревізія», «Фінансовий облік».

 В рамках проведення Всеукраїнського конкурсу «Комп’ютерні  технології в бухгалтерському обліку» на протязі  тижня було проведено І етап даного конкурсу, де одержала перемогу Дрига Каріна (32б), яка буде представляти наш навчальний заклад в ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу.

 Найкращу підготовку до майбутньої професійної діяльності показали переможці олімпіад: Чугунов Іван (група 31б), Попова Катерина (група 31б), Сугатова Віра (група 32б), Дрига Каріна (група 32б), Безверха Ольга (група 31кд).

        По      підсумках    всіх  олімпіад  першість  отримали     студенти    групи 32б.

        Одним із заходів тижня було проведення тренінгу для викладачів обліково-економічного циклу на тему «Форми та методи інтерактивного навчання», з метою  впровадження різних форм і методів інтерактивного   навчання в навчально-виховний процес. Під час проведення тренінгу учасникам було запропоновано за допомогою таких інтерактивних форм і методів, як «Криголам», «Гора очікувань», «Мозкова  атака», «Міні-лекція», «Мозаїка», «Порожнє крісло», «Продовж фразу», «Мікрофон» ознайомитися безпосередньо з сутністю, основними принципами формами та методами інтерактивного навчання.                              

Завершальним заходом тижня став конкурс на кращого за фахом бухгалтера. Болільниками на ньому були студенти другого та третього курсу, а учасниками – шість студентів, що отримали вищі підсумкові бали по підсумках предметних олімпіад. У фінал конкурсу вийшли три студентки.

        Їм було запропоновано виконати завдання із основної фахової дисципліни та презентувати власне бачення майбутньої професії. Переможцем конкурсу на кращого за фахом бухгалтера було визначено Попову Катерину, студентку групи 31б. Катя ще раз підтвердила, що вона має титул першої, який отримала в минулому році на конкурсу «Студент року».

        Всіх переможців олімпіад та конкурсів було нагороджено грамотами. Бажаємо їм успіхів у навчанні та прагнення для подолання нових висот у майбутньому професійному житті!