СПОРТ ГАРТУЄ ХАРАКТЕРИ СТУДЕНТІВ або СПОРТ-ЗАПОРУКА ЗДОРОВ'Я СТУДЕНТІВ

      Фізичне виховання і масовий спорте важливою складовою процесу повноцінного розвитку людини та її виховання, дієвим засобом профілактики захворювань, підготовки до високопродуктивної праці, забезпечення творчого довголіття, організації змістовного дозвілля. Саме тому в Оріхівському коледжі цей напрям займає чільне місце у навчально-виховному процесі з підготовки висококваліфікованих здорових спеціалістів середньої ланки.

 

      У закладі функціонує спортивно- оздоровчий комплекс: три зали, реабілітаційний центр і спортмайданчик,що дозволяє викладачам коледжу на високому рівні проводити спортивно-оздоровчу роботу на обов'язкових заняття та у спортивних секціях. Існує спецгрупа для студентів з ослабленим здоров'ям.

 


 

      Враховуючи побажання і запити студентів, культивуємо 8 видів спорту, де кожен має можливість вибрати заняття до душі і досягти намічених результатів.
       Кабінет фізвиховання посідає перше місце в обласному огляді- конкурсі, а по Україні—4-те місце серед вищих навчальних закладів І-ІІрівнів акредитації.

 

       Спортсмени коледжу- важкоатлети,баскетболісти,гирьовики -- відзначилися на всеукраїнських спартакіадах серед навчальних закладів Мінагрополітики.

 


 

       За останні роки випускники нашого закладу добились відмінних результатів у різних видах спорту.Наприклад, Андрій Глущенко,капітан футбольної команди « Металург»( Запоріжжя) нині тренер футбольної команди «Чорноморець»(Одеса), Сергій Костенко, майстер спорту з легкої атлетики став чемпіоном України, Дмитро Євенко виборов звання чемпіона світу з гирьового спорту серед юніорів (Італія,2011 р.).
        У коледжі підготовлено 16 майстрів спорту, які продовжили навчання у вищих навчальних закладах III- ІУ рівнів акредитації Мелітополя, Дніпропетровська, Харкова, Києва.


 

       Як викладач фізичного виховання з багаторічним стажем хочу висловити вдячність за сумлінну роботу з підготовки майбутніх спортсменів та здорової молоді багатьом своїм колегам із загальноосвітніх шкіл Оріхівського, Новомиколаївського, Гуляйпільського, Пологівського та інших районів області,звідки приїжджають до технікуму абітурієнти.
       Звертаюсь до випускників шкіл та їхніх батьків : обирайте для навчання Оріхівський коледж, де готують відмінних фахівців -бухгалтерів,механіків,організаторів виробництва. А заняття спортом загартують їхні характери,додадуть здоров'я.

 

Володимир Дандик,
викладач фізвиховання ВСП "Оріхівський коледж ТДАТУ" тренер України.