Корисні посилання викладачу

Спортивне життя Оріхівського коледжу

 

Коледж має сучасну спортивну базу, яка налічує три спортивних зали, спортивний майданчик. За підсумками огляду конкурсу спортивних баз аграрних закладів, коледж в обласному етапі посів перше місце, а у Всеукраїнському конкурсі ввійшов у десятку кращих.

На базі спортивного комплексу функціонують секції з волейболу, баскетболу, настільного тенісу, легкої атлетики, міні-футболу, вільної боротьби та гирьового спорту, в яких займається 123 студента.

Вже стало традицією проведення щорічної спартакіади коледжу,

конкурсу «Ну-мо, козаченьки!»,

 

участь в обласних спартакіадах серед аграрних коледжів Запорізької області. Команди Оріхівського коледжу неодноразово ставали чемпіонами та призерами області з гирьового спорту, волейболу, баскетболу, міні-футболу, легкої атлетики та вільної боротьби.

Любов до спорту залишається у наших студентів на все життя. 21 випускник Оріхівського коледжу стали майстрами спорту. Серед них:

срібний призер чемпіонату Світу, майстер спорту міжнародного класу з боді-фітнесу – Клєпчев Сергій; чемпіон України, майстер спорту з легкої атлетики – Сергій Костенко; капітан футбольної команди «Металург», майстер спорту – Андрій Глущенко; чемпіон України з фут залу, майстер спорту – Валерій Легчанов; чемпіон Всеукраїнської спартакіади з важкої атлетики, майстер спорту – Андрій Дробанцев. Триразовий чемпіон та рекордсмен Світу з гирьового спорту, майстер спорту – Дмитро Євенко; дворазова чемпіонка Світу та Європи з гирьового спорту, майстер спорту – Марія Рабош, вихованці досвідченого тренера з гирьового спорту, викладача фізичного виховання – Олександра Леонідовича Крата.

 

 

 

Примножують спортивну славу коледжу сьогоднішні студенти: Галчанська Вероніка, Лехасенко Наталія, Лапшункова Дар’я, Білецька Аміна, Осауленко Валерій, Кривило Олександр, Паустовський Віталій, Примак Єгор, Ілюченко Нікіта, Годовіченко Владислав та багато інших.