Спортивне життя коледжу

    Актуальним завданням виховної роботи в коледжі є впровадження  здорового способу життя як складової загальної культури особистості, повноцінного фізичного розвитку, формування фізичних здібностей та зміцнення здоров’я молоді.
         Коледж має прекрасну спортивну базу загальною площею 700 м.кв.,  яка налічує три спортивних зали,
 
спортивний майданчик та стрілецький тир,
 
сауна, душові кімнати.
 
 
На базі спорткомплексу функціонують секції з волейболу, баскетболу, настільного тенісу, легкої атлетики, міні-футболу, вільної боротьби, гирьового спорту.
Вже стало традицією проведення   осінніх спартакіад та конкурсу «Козацькі розваги»,  дружніх зустрічей з волейболу, баскетболу та футболу команд ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації  Запорізької області.
 


Любов до спорту залишається у наших студентів на все життя. Шістнадцять  наших випускників стали майстрами спорту. Серед них: чемпіон України, майстер спорту з легкої атлетики – Сергій Костенко,  

   
колишній капітан футбольної команди «Металург» Андрій Глущенко, 
        
чемпіон світу з гирьового спорту серед юніорів 2011 року Дмитро Євенко.
 

Наші  спортсмени і сьогодні  гідно несуть естафету, передану попередніми поколіннями.    28 лютого- 2 березня 2014 року у місті Нікополі проходив Чемпіонат України та Всеукраїнський турнір пам`яті кошового отамана Івана Сірка з гирьового спорту. Переможцем став студент 21-кд групи Бурчин Сергій, який виборов І місце,  втретє виконав нормативи КМСУ.  Підготував майбутнього чемпіона України  викладач фізичної культури Крат О.Л.
 На Оріхівщині  багато спортивних подій  пов’язано з іменем Володимира Сократовича Дандика, Заслуженого тренера України, керівника фізичного виховання ВСП "Оріхівський коледж ТДАТУ". Близько півстоліття В.С. Дандик працює у коледжі. Багато оріхівців можуть назвати його своїм Тренером.
Нагороди: подяки, дипломи, грамоти – свідчать про  те, що Володимир Сократович завжди в строю: допомагав у розбудові олімпійського руху в Україні, підготував вісім майстрів спорту, переміг у чемпіонаті України з важкої атлетики серед ветеранів, приклав багато зусиль, енергії для укріплення спортивної бази навчального закладу.