Міністерство освіти і науки  України

ВСП «Оріхівський коледж ТДАТУ»

 

                                                                    Код ЄДРПОУ  39186862

 

Н А К А З   № 187-у

                                                                                                                 м.Оріхів                                                             «21 » вересня   2018                      

Про призначення старост

         Призначити на 2018-2019 навчальний рік старостами академічних груп денного відділення:

11б група –    Лепетченко   Марину   Олександрівну ;

21б група –      Єфименко           Дар`ю            Валеріївну;

31б група –     Кандибку  Маргариту  Олександрівну;

11кд група -   Авраменко Аліну Олегівну;

11ов група –   Перця  Олександра  Олеговича;

 21кд група –  Надрічного   Максима   Олександровича;

31кд група –   Шикаленко        Єлизавету     Вадимівну;

11м група –     Цигипалова   Олександра  Євгеновича;

12м група –     Паустовського  Віталія   Дмитровича ;

21м група -     Кордіяка  Сергія   Павловича;

22м група –           Півторапавла  Микиту   Євгенійовича;

31м група  -    Дядюренка        Дмитра          Володимировича;

32м група –    Картамишева  Володимира   Володимировича;

41м група –           Васильченка       Дмитра          Юрійовича;

42м група –    Тат`яненка           Владислава   Олеговича;

21ов група –   Герасименко   Богдану   Олександрівну ;

31ов група –   Алексейчук         Катерину       Русланівну;

41ов група –   Бондпренко Каріну Сергіївну..

 

             

Директор   коледжу                                                        Наранович В.А.     

 

Наказ підготувала

ЗДВР    Коба А.В.

 

 

 

11б група –    Лепетченко Марина Олександрівна

21б група –      Єфименко           Дар`я            Валеріївна

31б група –     Кандибка  Маргарита  Олександрівна

11кд група -   Авраменко Аліна Олегівна

11ов група –   Перець   Олександр  Олегович

 21кд група –  Надрічний  Максим  Олександрович

31кд група –   Шикаленко        Єлизавету     Вадимівну;

11м група –     Цигипалова  Олександра  Євгеновича;

12м група –     Паустовського Віталія  Дмитровича ;

21м група -     Кордіяка  Сергія  Павловича;

22м група –           Півторапавла Микиту  Євгенійовича

31м група  -    Дядюренка        Дмитра          Володимировича;

32м група –    Картамишева  Володимира   Володимировича;

41м група –           Васильченка       Дмитра          Юрійовича;

42м група –    Тат`яненка           Владислава   Олеговича;

21ов група –   Герасименко Богдану Олександрівну ;

31ов група –   Алексейчук         Катерину       Русланівну;

41ов група –   Бондпренко Каріну Сергіївну..