Студентське самоврядування - важливий фактор розвитку суспільства,  виявлення потенційних лідерів,  формування майбутньої еліти нації

Важлива роль у розвитку особистості, максимальному виявленні і реалізації її творчих здібностей, формуванні моральних якостей, відповідальності за результати своєї життєдіяльності належить органам студентського самоврядування – студентській раді коледжу, яка тісно взаємодіє із профспілковою організацією студентів.

Рада студентського самоврядування – це група активної молоді, яка не тільки успішно виконує свої прямі функції щодо навчальної та виховної роботи зі студентством, а й організовує велику кількість заходів для студентської спільноти коледжу, не лякаючись новацій, несподіваних креативних рішень та перетворень.

Працюють сектори: навчально-виховний, культурно-масовий, спортивно-оздоровчий, інформаційний (випуск газети «Студенський вісник», підготовка інформації для розміщення на офіційному сайти навчального закладку, у соціальних  мережах Instagram та Facebook), снітарно-побутовий. Кожен сектор  здійснює заходи, спрямовані на покращення організації навчально–виховної роботи шляхом залучення до самоорганізації якомога більшої кількості студентів, що, в свою чергу, дозволяє проявити їхню творчість та активність.

Студентське самоврядування у навчальному закладі є засобом реалізації студентською громадою своїх прав, обов’язків та ініціатив через прийняття рішень та їх впровадження за допомогою власних ресурсів у співпраці з адміністрацією.

У 2019-20 навчальному році  студентську раду очолює Лепетченко Марина(студентка 21б групи)

ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМКИ РОБОТИ   СТУДЕНТСЬКОЇ РАДИ

(2019-20 навчальний рік)

  • Захист прав та інтересів студентів.

  • Участь в організації і проведенні студентських  конференцій, конкурсів, змагань.

  • Організація і проведення благодійних акцій,  волонтерська діяльність. Співпраця з молодіжною радою, створеною при Оріхівській міській раді, Оріхівською районною організацією  Червоного хреста в Україні, волонтерами громадської організації «Оріхів». 

  • Участь у профорієнтаційній роботі коледжу.

  • Обмін досвідом шляхом участі в роботі Запорізької обласної студентської ради, злітах студентських лідерів та відмінників навчання «Лідери АПК ХХІ століття» та студентської еліти ТДАТУ.

  • Пропаганда здорового способу життя.

  • Організація дозвілля студентів.

 

 

 

Документальна база