Положення про ІІІ трудовий семестр

Міністерство освіти і науки України

ВСП «Оріхівський коледж ТДАТУ»

 

                                                                                  Код ЄДРПОУ 39186862

 

м. Оріхів                                                            "___"____________2017р.

 

 

Н А К А З  №_____

 

Про проведення

трудового семестру

 

         Відповідно до Положення про трудовий семестр у ВСП «Оріхівський коледж ТДАТУ», графіка навчального  процесу   студенти І-ІІ, ІІІ(31ов група)  курсів денної форми навчання     залучаються до    трудового семестру.

         Трудовой семестр організовується  в коледжі щорічно для студентів І-ІІІ(31ов група) курсів з метою формування навичок трудової діяльності, сприяння   студентства у підготовці  коледжу до початку нового навчального року

         Трудовой семестр проводится в период студентських канікул  з 07.06.2017  по 31.08.2017  і складає   для кожного студента 5 днів.

         Кураторам груп забезпечити прибирання закріпленої за академічною групою  території  до початку канікул.

         Згідно з цим

Н А К А З У Ю:

  1. Провести трудовий семестр для студентів коледжу згідно графіка:

Група 11м

куратор академічної  Вечеря В.О.

з 28.08.17   по  31.08.17   

  1. Безбородько Євгеній Володимирович
  2. Безуглий Ярослав Романович
  3. Бойко Віталій Едуардович
  4. Бойко Максим Максимович
  5. Болотцев Костянтин Володимирович
  6. Борисов Богдан Олексійович
  7. Будко Олександр Олександрович
  8. Ванін Віктор Русланович
  9. Гаращенко Нікіта Олегович
  10. Горячковський Сергій Андрійович
  11. Грицаєнко Олександр Васильович
  12. Дорожко Ярослав Миколайович
  13. Дядюренко Дмитро Володимирович
  14. Єрмаков Данііл Олександрович
  15. Закладний Віктор Вікторович
  16. Колісник Владислав Віталійович
  17. Кульов Данііл Олександрович
  18. Лисота Дмитро Миколайович
  19. Литвиненко Владислав Сергійович
  20. Насипайко Сергій Павлович
  21.  Павленко Данило Віталійович
  22.  Чорний ДанілОлександович
  23. Шило Андрій Вікторович

Група 12м

куратор академічної  групи  Осипов С.В.

з 03.07.17 по 07.07.17 

  1. Волик Віталій Петрович
  2. Калінічнко Ілля Олександрович
  3. Картамишев Володимир Володимирович
  4. Ковальов Богдан Вікторович
  5. Крячков Андрій Петрович
  6. Кутик Артем Ігорович
  7. Лазько Антон Олександрович
  8. Ласковський Андрій Володимирович
  9. Ливадний Владислав Олександрович
  10. Лохматов Максим Юрійович
  11. Мандрич Данило Андрійович
  12.  Порохня Євген Дмитрович
  13. Пузаренко Микита Вячеславович
  14. Рибакевич Андрій Сергійович
  15. Рибін Кирило Олександрович
  16. Сабадаш Денис Олександрович
  17. Сидорашко Юрій Олександрович
  18. Скрипник Антон  Андрійович
  19. Соколовський Олександр Самвелович
  20. Тарасенко Денис Сергійович
  21. Трач Максим  Сергійович
  22. Трач Дмитро Сергійович
  23. Хелемендик Олексій Юрійович
  24. Цисар Андрій Ігоревич

                                                      Група 11б

куратор академічної  групи Мішина Л.Я.

з 10.07.17 по 14.07.17 

  1.  Ахмедова Аміна Ігорівна
  2.  Бугера Катерина Дмитрівна
  3. Дем`яненко Катерина Борисівна
  4.  Діденко Ілона Анатоліївна
  5.  Дідковська Анна Євгенівна
  6. Дузь Марина Вікторівна
  7.  Дядюренко Поліна Василівна
  8. Жирова Анжеліка Сергіївна
  9. Кандибка Маргарита Олександрівна

10. Качур Катерина Олегівна

11. Кошкалда Ангеліна Геннадіївна

12. Кравченко Віталіна Олександрівна

13. Кулик Дарія Вадимівна

14. Курган Лада Петрівна

15. Кущ Юлія Валеріївна

16. Литвиненко Катерина Євгеніївна

17. Петренко Вікторія Романівна

18. Рябко Катерина Сергіївна

19. Сергієнко Каріна Олександрівна

20. Слав Аліна Григорівна

21. Солоха Анна Миколаївна

22. Суслова Вікторія Юріївна

23. Шапран Владислава Андріївна

24. Шпак Дарина Валеріївна

25. Шукурова Каріна Фатхутдінівна

26.  Якименко Світлана Миколаївна

Група 11кд

куратор академічної  групи  Нестеренко Л.В.

з 24.07.17  по 28.07.17

  1. Акрачкова Єлізавета Віталіївна
  2. Баженова Валерія Євгеніївна
  3. Белименко Каріна Віталіївна
  4. Блудова Анастасія Валентинівна
  5. Васильченко Тетяна Валеріївна
  6. Голіздра Марина Віталіївна
  7. Данілевська Дар`я Сергіївна
  8. Замотай Ангеліна Юріївна
  9. Захарова Руслана Рашидівна
  10. Козачок Олександра Едуардівна
  11. Кравець Олександр Віталійович
  12. Лазько Владислав Віталійович
  13. Назаренко Віталій Миколайович
  14. Панченко Руслана Олександрівна
  15. Панченко Руслана Олександрівна
  16. Сайгушкіна Євгенія Олегівна
  17. Стаценко Анна Володимирівна
  18. Турукало Дмитро Іванович
  19. Федорова Крістіна Володимирівна
  20. Хіміч Анна Олександрівна
  21. Цесько Юлія Василівна
  22. Шикаленко Єлизавета Вадимівна
  23. Шиян Карина Веніамінівна
  24. Яцук Валерія Сергіївна

 

 

Група 11ов

куратор академічної  групи Вечеря  Л.М.

з  21.08.17 по 28.08.17 

  1. Адамец Фаріз Борисович
  2. Алексейчук Катерина Русланівна
  3. Байдюк Дар’я  Олексіївна
  4. Бондаренко Катерина Олегівна
  5. Гасенко Максим Ігорович
  6. Гордієнко Віталій Володимирович
  7. Коваль Олег Сергійович
  8. Кудлай Анастасія Олегівна
  9. Логачева Ілона Володимирівна
  10. Мураль Валентин Андрійович
  11. Кононенко Владислав Вікторович
  12. Решетова Юлія Денисівна
  13. Солнишкін Богдан Олександрович
  14. Сопуляк Катерина Євгенівна
  15. Таран Тетяна Володимирівна
  16. Федоренко Владислав Валерійович
  17. Філобок Дарина Валеріївна
  18. Фірсов Ілля Юрійович
  19. Щербина Валентин Сергійович
  20. Ярошин Антон Валерійович

Група 31ов

Куратор академічної  групи Бондаренко Н.О.

з 26.06.17 по 30.06. 17

  1. Азаров Роман Ігорович
  2. Батейко Сергій Сергійович
  3. Гавриленко Анастасія Вікторівна
  4. Галушко Олександр Геннадійович
  5. Димінська Дар’я Олегівна 
  6. Іванов Олександр Сергійович
  7. Кардаш Діана Сергіївна
  8. Кирпа Валерій Михайлович
  9. Ковалевський Андрій Андрійович
  10. Коломоєць Віталій Віталійович
  11. Лісовий Олександр Петрович
  12. Намлієва Анастасія Олексіївна
  13. Тимошенко Владислав Ігорович
  14. Фетісова Анастасія Дмитрівна
  15. Франко Артем Віталійович
  16. Ханенко Ярослав Володимирович
  17. Шабельська Анастасія Сергіївна
  18. Шкода Єлизавета Олександрівна

 

 

Група 21ов

Куратор академічної  групи  Телегуз Л.В.

з 07.06.17по 13.06.17  

  1. Аніщенко Єлизавета Сергіївна
  2. Бондаренко Каріна Сергіївна
  3. Дайомова Вікторія Олександрівна
  4. Дроздов Давид Сергійович
  5. Зуйченко Вікторія Сергіївна
  6. Козир Андрій Русланович
  7. Крись Анастасія Олександрівна
  8. Кудлай Олександр Романович
  9. Левченко Яна Олегівна
  10. Макаревич Сергій Іванович
  11. Машошина Анна Іванівна
  12. Мащенко Анастасія Андріївна
  13. Мосьпан Анастасія Андріївна
  14. Пахучий Денис Вікторович
  15. Столяренко Михайло Іванович
  16. Чевічко Денис Ігорович
  17. Черняк Максим Романович
  18. Яковенко Олег Миколайович

Група 21б-оп

Куратор академічної  групи  Рись Ю.С.

з 14.08.17 по 18.08.17

  1. Авраменко Софія Анатоліївна
  2. Безотосна Валерія Андріївна
  3. Гирба Зоряна Едуардівна 
  4. Горпинич  Вікторія Валентинівна
  5. Дукачова Яна Євгенівна
  6. Колісник Ганна Вікторівна
  7. Корнієнко Наталія Яківна
  8. Крушинська Альона Володимирівна
  9. Кулик Карина Сергіївна
  10. Листопад  Світлана Михайлівна
  11. Макуха Аліна Ігорівна
  12. Мірошниченко Аліна Євгенівна
  13. Мороко Світлана Сергіївна
  14. Назаренко Вікторія Олександрівна
  15. Нічупієнко Яна Юріївна
  16. Омельчак Вікторія Дмитрівна
  17. Сидоряк Марк Михайлович
  18. Сідельник Аліна Миколаївна
  19. Сідельник Алевтина Миколаївна
  20. Тіхомірова Даяна Юріївна
  21. Фокіна Єлизавета Костянтинівна
  22. Шатохіна Дарія Андріївна
  23. Шкроботько Дар’я Олександрівна
  24. Яковлєва Уляна Геннадіївна
  25. Демченко Аліна Віталіївна
  26. Бабешкіна Вероніка Іванівна
  27. Барановська Наталія Миколаївна
  28. Зотов Олег Віталійович
  29. Кім Артур Германович
  30. Клєпіліна Інна Дмитрівна
  31. Налбатов Олег Олексійович
  32. Порохня Ольга Ігорівна
  33. Радомська Єлизавета Геннадіївна
  34. Радомська Єлизавета Геннадіївна
  35. Сковородка Сергій Сергійович
  36. Частюк Анастасія Олександрівна
  37. Щебетун Марія Олександрівна

Група 21кд

Куратор академічної  групи Сульженко Н.Ф.

з 19.06.17 по 23.06.17

  1. Агашкова Дар’я Олексіївна 
  2. Гарус Ганна Вікторівна
  3. Гуліашвілі Георгій Анзорович
  4. Давиденко Владислав Сергійович
  5. Іщенко Аліна Сергіївна
  6. Кирпа Анастасія Олександрівна
  7. Кравченко Юлія Анатоліївна
  8. Кулик Роман Романович
  9. Ляшенко Юлія Сергіївна
  10. Михайлов Кирило Володимирович
  11. Новоселець Тетяна Миколаївна
  12. Піріжок Сергій Віталійович
  13. Плотнік Олена Юріївна
  14. Пучинкін Євгеній Вікторович
  15. Рубан Аліна Романівна
  16. Свириденко Інна Олександрівна
  17. Сніжко Каріна Ігорівна
  18. Стогній Юлія Олександрівна
  19. Ткаченко Олександр Сергійович
  20. Шило Катерина Віталіївна
  21. Шишкіна Наталя Вікторівна
  22. Щербакова Карина Олегівна
  23. Яновська Аліна Олександрівна

Група 21м

Куратор академічної  групи Мозговий С.П.

з 17.07.17 по 21.07.17

  1. Александров Андрій Віталійович
  2. Андрущенко Віталій Валерійович
  3. Браціло Віталій Сергійович
  4. Варжен Владислав Дмитрович
  5. Васильченко Дмитро Юрійович
  6. Діденко Андрій Леонідович
  7. Донцов Павло Дмитрович
  8. Копил Микита Максимович
  9. Корнєв Олег Іванович
  10. Кот Станіслав Ігорович
  11. Крушинський Станіслав Володимирович
  12. Набока Сергій Сергійович
  13. Німич Олексій Сергійович
  14. Полторацький Олександр Віталійович
  15. Рабош Марія Вікторівна
  16. Рябко Артем Володимирович
  17. Сідельник Артем Русланович
  18. Соломка Едуард Олександрович
  19. Стеценко Владислав Юрійович
  20. Столяренко Дмитро Володимирович
  21. Стояк Ігор Олексійович
  22. Сулиз Юрій Андрійович
  23. Тищенко Олексій Олексійович
  24. Халявка Ярослав Григорович
  25. Савчук Михайло Дмитрович  

Група 22м

Куратор академічної  групи Зимін О.Ф.

з 31.07.17 по 04.08.17

  1. Азаров Станіслав Олександрович
  2. Баль Ілля Миколайович
  3. Васильченко Анатолій Сергійович
  4. Гонтар Артем Максимович
  5. Гужва Денис Сергійович
  6. Дадусенко Микита Юрійович
  7. Калашнік Євген Сергійович
  8. Карпов Данііл Олександрович
  9. Ковтунов Владислав Олексійович
  10. Козирюк Віталій Олександрович
  11. Лазько Дмитро Олександрович
  12. Литвиненко Дмитро Дмитрович
  13. Підборонов Артем Вікторович
  14. Плаксін Артем Вікторович
  15. Пономаренко Олег Олександрович
  16.  Тат’яненко  Владислав Олегович
  17. Фисун Артем Олександрович
  18. Фісенко Богдан Юрійович
  19. Халявка Сергій Олександрович
  20. Хижній Артем Васильович
  21. Червоняк Ярослав Валентинович

 

  1. Кобі А.В., заступнику директора з виховної роботи, довести наказ до відома кураторів академічних груп.
  2. Відповідальними за явку для проходження студентами трудового семестру призначити  кураторів та актив студентських груп.
  3. Завідуючій господарством Олійник В.М.  провести інструктаж з техніки безпеки  зі студентами, зайнятими у трудовому семестрі.
  4. Відповідальність за організацію робіт  під час трудового семестру покласти на заступника директора з адміністративно господарської частини Шкрьобу С.П.
  5. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника  з виховної роботи Кобу А.В.

 

В.о. директора  коледжу                                            М.В. Галчанський

 

Проект наказу вносить

ЗДВР  Коба А.В.

ПОГОДЖЕНО:

 

Заст.директора з АГЧ                                        Шкрьоба С.П.

Гол.студ. профкому                                          А.П.Колеснік

Голова студ. ради                                             Д. Агашкова

 

Ознайомлені:

        

Зав. денним відділенням:      Білостоцька І.В.

                                               Галутва Ю.В.

 

куратори академічних груп:

Мішина Л.Я._______________           Нестеренко Л.В._____________________ 

Вечеря В.О.._________________        Вечеря Л.М.    _____________________

Рись Ю.С.  ______________                Сульженко Н.Ф..   ________________

Телегуз Л.В.______________              Мозговий С.П.   .__________________        

Зимін О.Ф..__________________        Осипов С.В.     ___________________

                                                                Бондаренко Н.О.___________                                       

 

                                                                         

                                                                                ЗАТВЕРДЖУЮ

                                                                           В.о. директора  коледжу

                                                                           М.В. Галчанський

                                                                           «____»______________2017р.

 

Г Р А Ф І К

проведення  в коледжі

третього трудового семестру

згідно наказу №___ від «___»__________2017 р.

 

п/п

Група

Термін відпрацювання

Куратор групи

1.

21ов

07.06.-13.06.17

Телегуз Л.В.

2.

21кд

19.06.-23.06.17

Сульженко Н.Ф.

3.

31ов

26.06.-30.06.17

Бондаренко Н.О.

4.

12м

03.07.-07.07.17

Осипов С.В.

5.

11б

10.07.-14.07.17

Мішина Л.Я.

6.

21м

17.07.-21.07.17

Мозговий С.П.

7.

11кд

24.07.-28.07.17

Нестеренко Л. В.

8.

22м

31.07.-04.08.17

Зимін О.Ф.

9.

новий набір

01.08.- 04.08.17

Олійник В.М.

10.

новий набір

07.08.-11.08.17

Олійник В.М.

11.

21б-оп

14.08.-18.08.17

Рись Ю.С.

12.

11ов

21.08.-28.08.17

Вечеря Л.М.

новий набір

21.08.-28.08.17

Олійник В.М.

13.

11м

28.08.- 31.08.17

Вечеря В.О.

 

 

 

Заступник директора по АГЧ                                         С.П. Шкрьоба

Завідувач господарством                                               В.М.Олійник        

                                            Погоджено:

Завідувачі відділень:                                                        І.В.Білостоцька

                                                                                              Ю.В.Галутва