1 2 3 4 »

Думка кожного повинна бути врахована!

Студентське самоврядування є важливим фактором розвитку суспільства, виявлення потенційних лідерів, вироблення у них навичок управлінської та організаторської роботи з колективом, формування майбутньої еліти нації. ... Читать дальше »

Детальніше

Жовтневий інтернет-марафон. Реєструйтеся — буде цікаво

24 найбільш обговорювані теми
Ще не зареєструвалися? Покваптеся, щоб нічого не пропустити.
Обирайте тему — буде дуже цікаво!

... Читать дальше »

Детальніше

Вейп безпечний чи шкідливий?

Вейп — це електронна сигарета, по суті — міні-інгалятор. Додаєш у неї сиропчик і отримуєш пар, який вдихаєш. А сиропчики бувають різні, з різними ароматизаторами, з нікотином тощо. І воно таке пахуче, начебто приємне, смачне, що так і хочеться його спробувати. Затягуєш оте все пахуче собі в рота, в легені. ... Читать дальше »

Детальніше

«Козацькому роду нема переводу».

З нагоди Дня захисника України в коледжі проведено військово-спортивний конкурс  «Козацькому роду нема переводу».

         В  святково обладнаній  спортивній залі при підтримці студентів, викладачів змагалися 21м та 21б – команда «Маки», 21ов-21кд –  «Пластуни», 22м-21б –  «Патріоти». ... Читать дальше »

Детальніше

«Дуальна форма здобуття освіти як одна з моделей поліпшення якості фахівців для аграрного сектору економіки України»

17 жовтня 2019 року відбулася Міжнародна науково –практична конференція «Дуальна форма здобуття освіти як одна з моделей поліпшення якості фахівців для аграрного сектору економіки України» на базі Державної установи «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти». ... Читать дальше »

Детальніше

Займатися спортом та вести здоровий спосіб життя – це модний тренд чи необхідність ?

Здоровий спосіб життя нині в моді. Спортивні костюми витісняють сукні, кросівки замінюють підбори, а замість худоби цінуються м’язи і пружне тіло. Соціальні мережі рясніють фітоняшками і мотиваційними картинками. Instagram пропагує здоровий спосіб життя. Стрічка оновлюється щосекунди фотографіями з рецептами правильного харчування і селфі дівчат і хлопців у спортзалах з усіх ракурсів. ... Читать дальше »

Детальніше

Всесвітній день психічного здоров'я

Цьогорічний Всесвітній день психічного здоров'я проходить під патронатом Всесвітньої організації охорони здоров'я, Міжнародної асоціації запобігання самогубствам та Міжнародної організації, що опікується Глобальним психічним здоров'ям. ... Читать дальше »

Детальніше

З Днем працівників освіти!

Традиційно  щороку,  коли  шелестить  падолистом  осінь,  ми  відзначаємо  День  працівника  освіти – свято,  яке  звільняє  від  буденності  і  допомагає  осягнути  найголовніше  у  житті. ... Читать дальше »

Детальніше

З вірою в світле майбуття

          Напередодні Дня міста до Оріхівського коледжу на запрошення працівників бібліотеки завітала журналіст, письменник, краєзнавець Тамара Андріївна Курочкіна. Саме в ці теплі осінні дні ми вітаємо рідних та друзів з  236 роковинами народження нашого рідного міста Оріхова. А мета цього дійства – ознайомити молодь з історією рідного краю, його сьогоденням, прищепити почуття гордості до власної історії та її героїв. ... Читать дальше »

Детальніше

Бібліотека- знань людських скарбниця

Наша бібліотека є невід`ємним структурним підрозділом коледжу, скарбницею знань, яка забезпечує потреби навчально-виховного процесу, знайомить з різноманітними джерелами інформації.

Щоб не загубитися в безмежному інформаційному просторі, потрібно швидко і вільно орієнтуватися в потоці інформації. Одним з провідників інформації є бібліотека. Бібліотека – це «вікно в світ знань». ... Читать дальше »

Детальніше

Відкриття 39 спартакіади коледжу

         З нагоди Дня фізичної культури і спорту в Україні відбулося урочисте відкриття 39 спартакіади коледжу.

         За традицією свято почалося урочистим внесенням  державного прапора та прапора коледжу.

         Зі словами привітання до присутніх звернулися директор коледжу Наранович В.А., заслужений тренер України, колишній керівник фізичного виховання Дандик В.С., керівник фізичного виховання Стеценко В.Ф. ... Читать дальше »

Детальніше

Ознайомлювальна практика на виробництві.

«Знайдіть роботу, в яку закохаєтесь, 

Івам більше не доведеться трудитися

 жодного дня в житті.»

КОНФУЦІЙ

Сьогодні випускники коледжу повинні бути  конкурентоздатними, високооплачуваними фахівцями, яким повинні пропонувати привабливі умови праці на найкращих підприємствах України. ... Читать дальше »

Детальніше

З початком нового навчального року!

День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і  переживань, нових надій і несподіваних зустрічей. Перший дзвінок і початок нового навчального року - це свято викладачів та студентів, батьків, це свято, яке неймовірним дивом об’єднує всі покоління. ... Читать дальше »

Детальніше

Технологічна виробнича практика майбутніх механіків

Єдиний засіб утримати державу в стані незалежності

 від будь-кого - це сільське господарство.

Володій ви хоч всіма багатствами світу,

якщо вам нічим харчуватися –

ви залежите від інших.

Жан-Жак Руссо (1712-1778)

 французький філософ-просвітянин,

 письменник ... Читать дальше »

Детальніше

У добру путь, випускники 2019!

... Читать дальше »

Детальніше

“Наука і технічний процес”

Сучасне життя неможливе без передбачення динамічних змін, що значіть всебічну обізнаність та оволодіння інформаційними технологіями. Тому це в свою чергу вказує нам на необхідність володіння іноземною мовою. ... Читать дальше »

Детальніше

Відкритий захист переддипломної виробничої практики.

Завершилась виробнича переддипломна практика для студентів спеціальності 071 «Облік та оподаткування». Протягом двох тижнів студенти на основі реальних даних підприємств підготували та надали для рецензування і перевірки звіти по практиці. ... Читать дальше »

Детальніше

Захист звітів з переддипломної практики спеціальності «Експлуатація машин і обладнання АПВ»

Останній і один із самих важливих періодів навчання студентів спеціальності  «Експлуатація машин і обладнання АПВ» - це проходження виробничої переддипломної практики . ... Читать дальше »

Детальніше

Наші студенти сьогодні на виробництві

В умовах сучасного ринку праці стає більш вимогливим до зростаючої галузевої та професійної підготовленості, мобільності випускника вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації. ... Читать дальше »

Детальніше

Професійна майстерність студентів

Традиційно в травні місяці проходять дні професійної майстерності для студентів спеціальності «Агроінженерія» і «Організація виробництва», які проходять підготовку по робітничим професіям  «Тракторист- машиніст» і  «Водій автомобіля».  ... Читать дальше »

Детальніше

Вибори директора

27 травня 2019 року в ВСП «Оріхівський коледж ТДАТУ» була проведена конференція трудового колективу щодо виборів кандидатури претендента на посаду директора коледжу.  Більшістю голосів, а саме  97,0% голосів було віддано за Нарановича Віктора Анатолійовича. ... Читать дальше »

Детальніше

Бібліотека і студент

В сучасних умовах важливого значення набуває підвищення якості підготовки молодших спеціалістів аграрними вищими навчальними закладами І-ІІ рівнів акредитації зі спеціальності 208 «Агроінженерія».
Якість професійної підготовки студента залежить від рівня засвоєння теоретичних знань з навчальних дисциплін та практичної підготовки, яку здобуває студент в процесі навчання. ... Читать дальше »

Детальніше

День вишиванки

Сьогодні, 16 травня, відзначається День вишиванки. У культурі будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка – яскравий приклад і підтвердження цьому. ... Читать дальше »

Детальніше

«Кращий токар-2019р»

14 травня 2019р. в коледжі між студенти 21 і 22м відбувся конкурс «Кращий токар-2019р», з дисципліни «Матеріолознавство і ТКМ».
Під час проходження навчальна практики по даній дисципліні, студенти вміло поєднували теоретичні знання одержані під час аудиторних занять і закріпили їх під час роботи на верстатах, токарної, ... Читать дальше »

Детальніше

«Тиждень безпеки дорожнього руху»

З 6 до 12 травня 2019 року в Україні тривав Тиждень безпеки дорожнього руху, який проходив у рамках Глобального тижня безпеки дорожнього руху (під егідою ООН).
Дорожній травматизм і смертність внаслідок ДТП — це одна з п'яти найпоширеніших причин смертності і травматизму у світі. Зокрема, за минулий рік у світі внаслідок ДТП загинуло 1 млн 350 тисяч людей, кожні півтори хвилини у світі гине людина у ДТП. ... Читать дальше »

Детальніше

Урок на виробництві, на базі ТДВ «Оріхівський хлібокомбінат» .

Тільки-но з печі, 
Скоринка в золі – 
Свіжа хлібина
 Лежить на столі. 
День розпочався 
З цієї хлібини…
В ній наш достаток, 
Могутність країни, 
Наших морів 
Нестривожена синь, 
Шлях до зірок 
У космічну глибінь.
 Кажуть в народі 
Правдиві слова: 
Хліб-годувальник – 
Всьому голова!

Хліб (Л. Компанієць) 

... Читать дальше »

Детальніше

АКЦІЯ « ВІД СЕРЦЯ ДО СЕРЦЯ»

У 2019 році благодійним   фондом «Серце до серця»  було організовано 14-ту Всеукраїнську благодійну акцію під гаслом «Дитяче серденько, живи!», яка тривала з 1 по 30 квітня. Кошти збиралися з метою придбання кардіологічного медичного обладнання у дитячі лікарні України.  ... Читать дальше »

Детальніше

Підсумки тижня циклової комісії соціальних, економічних та облікових дисциплін

З 15 квітня по 22 квітня 2019 року студенти економічного відділення ВСП «Оріхівський коледж ТДАТУ» взяли  участь у заходах тижня циклової комісії соціальних, економічних та облікових дисциплін.

Програма тижня циклової комісії передбачала проведення виставки новинок фахової літератури, проведення конкурсу  на кращій  відеоролик  «Ми – Бухгалтера 21століття», традиційних  олімпіад з дисциплін обліково-економічного циклу, «Брейн-Рингу» для студентів спеціальності «Маркетинг» та фінального конкурсу на визначення кращого за фахом «Бухгалтер - 2019». ... Читать дальше »

Детальніше

Прем`єра збірки «Терра інклюзія»

22 квітня для студентів 12м групи (куратор Дуденко В.О.) бібліотекою була проведена прем`єра збірки інклюзивних  оповідань «Терра інклюзія» 2018. Тема цієї збірки не зовсім звичайна і привертає увагу до людей з інвалідністю та особистою різноманітністю. Інклюзивна література орієнтована на формування позитивного сприйняття  особливої людини в нашому суспільстві. ... Читать дальше »

Детальніше

Вікторина на кращого знавця економічної теорії

18 квітня в аудиторії №18 нашого коледжу відбулася вікторина на кращого знавця дисципліни «Економічна теорія». В змаганнях взяли участь команди груп 21 і 22 м. Протягом напруженої боротьби, яка включала чотири раунди, перемогу виборола команда 22 м групи. У складі: М. Півторапавла, Е. Харченка, М. Нагорного та В. Колісниченка. ... Читать дальше »

Детальніше

Всеукраїнські спортивні іги з волейболу серед студентів аграрних ВНЗ І-ІІ ра

16-17 квітня поточного року  в спортивному комплексі коледжу відбулися зональні змагання Всеукраїнських спортивних ігор з волейболу серед студентів аграрних ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації МОН.

У змаганнях взяли участь команди Оріхівського, Василівського коледжів ТДАТУ, Костянтинівського, Слов’янського, Старобільського коледжів Луганського національного аграрного університету, Липковатівського агрорного коледжу. ... Читать дальше »

Детальніше

Пошуково - дослідницька робота студентки Черних Наталії

    16 квітня 2019 року в Запорізькому коледжі радіоелектроніки відбулася регіональна студентська конференція серед коледжів та училищ Запорізької області. Наш навчальний заклад успішно представила студентка 21 б групи Черних Наталія зі своєю пошуково-дослідницькою роботою на тему: «Освіта Оріхова в ХІХ – поч. ХХ століть». ... Читать дальше »

Детальніше

Захист курсових робіт з дисципліни «Фінансовий облік»

    На початку квітня  2019 року на економічному відділенні  проведено захист курсових робіт з дисципліни «Фінансовий облік» студентів спеціальності  071 «Облік і оподаткування».  Студенти виконали курсові роботи згідно встановлених вимог і підготувалися до відкритого захисту .   ... Читать дальше »

Детальніше

«За чисте довкілля»

Життя – сміття – це рима? 

Та ні, скоріше факт:

За вікнами й дверима -

Суцільний сміттєбак.

Давайте не псувати

Життя навколо нас.

Про землю рідну дбати

Я закликаю Вас!

 

В рамках місячника благоустрою, присвяченого Дню довкілля, з метою виховання відповідального ставлення студентської молоді до навколишнього середовища,  пройшла екологічна акція «За чисте довкілля». ... Читать дальше »

Детальніше

Практичне навчання в коледжі

У сучасних умовах підвищуються вимоги до відповідності рівня підготовки фахівців у вищих навчальних закладах вимогам роботодавців, до забезпечення конкурентноспроможності випускників на ринку праці. ... Читать дальше »

Детальніше

День відкритих дверей

Давньою і доброю традицією в нашому навчальному закладі є проведення в останній тиждень березня Дня відкритих дверей. Передує цьому заході велика і кропітка профорієнтаційна робота, що проводиться викладачами та студентами коледжу і є головним та пріоритетним напрямом роботи в навчального закладу. ... Читать дальше »

Детальніше

Всесвітній день боротьби з туберкульозом

Туберкульоз залишається однією із найбільш актуальних і болючих проблем сьогодення, поширення якого набуває загрозливого характеру як у цілому світі, так і в Україні. Це інфекційна хвороба, яка вражає всі органи та системи, окрім волосся та нігтів. У багатьох країнах світу ця недуга вийшла з-під контролю, тому в квітні 1993р. ВООЗ проголосила туберкульоз глобальною небезпекою на всій земній кулі. ... Читать дальше »

Детальніше

Україна – це я! Україна - це ти! Україна - це ми, Україна!

22 березня 2019 року  педагогічний коледж  Хортицької національної академії традиційно гостинно відчинив двері учасникам щорічного обласного фестивалю Українського Слова і Пісні «Україна - це я! Україна - це ти! Україна - це ми, Україна!», що проходив з нагоди святкування Шевченківських днів та 80-річчя Запорізької області. ... Читать дальше »

Детальніше

Акція «Випускник - 2019»

Свідомий вибір професії – справа важлива.  В рамках Програми професійної орієнтації населення  21 березня 2019 року  в  КЗ «Центр культури та дозвілля» Оріхівської міської ради було проведено інтерактивний профорієнтаційний захід для школярів  - акцію «Випускник -2019», ... Читать дальше »

Детальніше

Відзначили славетний ювілей…

13 березня 2019 року у ВСП «Оріхівський коледж ТДАТУ» було встановлено меморіальну дошку з нагоди 85-річчя від Дня народження Дандика Володимира Сократовича, який майже 50 років працював керівником фізичного виховання у ВСП «Оріхівський коледж ТДАТУ» ... Читать дальше »

Детальніше

« Хто зверху»

З нагоди  Міжнародного жіночого Дня 8 березня, в студентському гуртожитку Оріхівського коледжу ТДАТУ  було проведено розважально - пізнавальну програму « Хто зверху». 
Ця нова форма роботи з студентами виявилася надзвичайно актуальною та популярною.  ... Читать дальше »

Детальніше

Жінка – найчарівніше творіння землі

6-го березня в актовій залі коледжу відбулося театралізоване свято, присвячене Міжнародному Дню 8 березня. В гарно прикрашеній залі зібралися студенти, викладачі та співробітники коледжу. Ведучі свята, студенти 21 м групи – Артем Затхеєв та Олег Беліцький, ... Читать дальше »

Детальніше

Вітаємо з перемогою!

2 березня 2019 року в місті Запоріжжя в Палаці спорту «Запоріжалюмінбуд» пройшов п’ятий Відкритий турнір з гирьового спорту пам’яті уродженця Запорізької області, двічі Героя Радянського Союзу генерал-полковника артилерії Збройних Сил України Перова Василя Степановича. ... Читать дальше »

Детальніше

У добру путь, випускники-2019 року!

28 лютого  2019 року актова зала Оріхівського коледжу в котре наповнилася яскравими барвами гарного настрою та щасливими посмішками випускників спеціальності «Організація виробництва». Їх не впізнати в чарівних сукнях та елегантних костюмах, таких  гарних і водночас підкреслено  дорослих. ... Читать дальше »

Детальніше

Чемпіонат України з гирьового спорту серед студентів вищих навчальних закладів України

22–23 лютого 2019 року в місті Києві, в спортивному комплексі
національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, проходив
чемпіонат України з гирьового спорту серед студентів вищих навчальних
закладів України. ... Читать дальше »

Детальніше

Афганістан: 30 років пам`яті

15 лютого 2019 року  в Україні відзначався скорботний День  вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав, 30-а річниця виведення радянських військ з Афганістану. ... Читать дальше »

Детальніше

День святого Валентина! День закоханих й щасливих!

День Святого Валентина ще іменують Днем усіх закоханих. Свято — неофіційне і не є вихідним, проте 14 лютого активно відзначається молоддю щорічно,  став одним з найпопулярніших молодіжних свят. ... Читать дальше »

Детальніше

День Святого Валентина

14 лютого ми відзначаємо  дуже ніжне та добре свято – День Святого Валентина. В цей холодний лютневий день на душі тепло, як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики. Крім того свято   всіх закоханих – чудовий спосіб показати свою любов і турботу близькій людині. ... Читать дальше »

Детальніше

У шаховому клубі «Думка» відбулися змагання обласного етапу І Спортивних ігор України

Згідно календаря затвердженого Запорізьким обласним відділенням комітету з фізичного виховання та спорту МОН України 12 лютого у місті Запоріжжі у шаховому клубі «Думка» відбулися змагання обласного етапу І Спортивних ігор України серед студентів коледжів з шахів. Команда ВСП «Оріхівський коледж ТДАТУ» в складі трьох студентів ... Читать дальше »

Детальніше

Всеукраїнська олімпіада з Інформатики та комп’ютерної техніки

11.02.2019 року у ВСП «Оріхівський коледж ТДАТУ» відбулася XIІ Всеукраїнська олімпіада з Інформатики та комп’ютерної техніки.

В олімпіаді взяли участь студенти другого та третього курсів. ... Читать дальше »

Детальніше