1 2 3 4 5 »

День гумору в бібліотеці

Як добре, що раз на рік є день, коли можна жартувати будь-де і навіть над будь-ким. І за це нічого не буде!

А день цей, звичайно ж, перше квітня. День гумору, сміху та розіграшів.

Жменею сміху всім на втіху стало проведене в бібліотеці коледжу свято, яке підготували наші студенти разом з бібліотекарями та культпрацівниками. ... Читать дальше »

Детальніше

Вибороли перше місце

Згідно регламенту роботи Запорізького обласного відділення (філія) комітету з фізичного виховання  та спорту МОН України 24 березня 2021 року в м. Запоріжжя на базі шахового клубу «Думка» відбулись обласні змагання з шахів серед студентів закладів фахової передвищої освіти, яких в області налічується 30. ... Читать дальше »

Детальніше

Вітаємо студентку 11 б групи спеціальності 071 "Облік і оподаткування" Кірстюк Анну

Вітаємо студентку 11 б групи спеціальності 071 "Облік і оподаткування" Кірстюк Анну, яка ... Читать дальше »

Детальніше

Нині весь світ відзначає Всесвітній тиждень грошей

До цього святкування долучилися і студенти та викладачі Оріхівського коледжу.
22 березня відбулася зустріч читацького клубу "Таємне життя грошей", на якій студенти дізналися, як зберегти готівку та як перетворити улюблену справу на гроші в кишені. ... Читать дальше »

Детальніше

З присвоєнням почесного звання «Заслужений працівник освіти»

Щиро вітають директора коледжу НАРАНОВИЧА Віктора Анатолійовича з присвоєнням почесного звання «Заслужений працівник освіти» ... Читать дальше »

Детальніше

Відкрите заняття з дисципліни українська література на тему: Леся Українка

16 березня було проведено відкрите заняття з дисципліни українська література на тему: Леся Українка. ... Читать дальше »

Детальніше

Поїздка в театр Магара

12 березня відбулась поїздка викладачів та співробітників Оріхівського коледжу до міста Запоріжжя в театр Магара ... Читать дальше »

Детальніше

Активні! Креативні! Спортивні!

На базі спортивного комплексу коледжу відбулась традиційна спартакіада серед викладачів навчального закладу. ... Читать дальше »

Детальніше

Закінчення навчальної практики з дисципліни "Фінансовий облік"

 Вітаємо із закінченням навчальної практики з дисципліни "Фінансовий облік" студентів спеціальності 075 "Маркетинг" 31 кд групу! ... Читать дальше »

Детальніше

Безсмертне слово Кобзаря

Традиційно на початку березня весь світ відзначає річницю від дня народження Великого Кобзаря. В цьому році йому виповнюється 207 років. ... Читать дальше »

Детальніше

Зі святом весни!

«З чарівних посмішок та неймовірної краси…»
Саме так розпочався ранок у стінах Оріхівського коледжу, адже для нас це вже традиція, можна навіть сказати, це наш особливий ритуал, зустрічати співробітників, викладачів та студентів з маленькими приємностями і тим самим заряджати на позитивний день. ... Читать дальше »

Детальніше

Чарівниця українського слова

До 150- річчя від дня народження Лесі Українки в читальній залі нашої бібліотеки був проведений літературно – музичний вечір «Співоча душа України». ... Читать дальше »

Детальніше

20-й ювілейний випуск студентів спеціальності «Менеджмент»

26 лютого 2021 року в коледжі здійснено 20-й ювілейний випуск студентів спеціальності «Менеджмент».

З вітальним словом до випускників звернувся директор коледжу Віктор Анатолійович Наранович, який наголосив на важливості сьогодні мати фах та бути затребуваним на ринку праці, побажав стати успішними професіоналами своє справи. ... Читать дальше »

Детальніше

Без мови немає народу

Міжнародний день рідної мови відзначається 21 лютого в усьому світі, починаючи з 2000 року. Мова – духовний скарб кожної нації. ... Читать дальше »

Детальніше

Свято кохання в Оріхівському коледжі

Ніжно, таємно, беззахисно, вічно…

Вічно, красиво, в куточках зізнання…

Палко, без тями. І дуже велично

Ми відчуваєм… те саме… кохання.

... Читать дальше »

Детальніше

Краще попередити, ніж долати наслідки...

Організація бесід, лекцій та  зустрічей студенів коледжу   з правоохоронцями є традиційною формою превентивної роботи в навчальному закладі,  дозволяє молоді  реальніше і глибше зрозуміти всю небезпечність негативних наслідків протиправної поведінки  та  не допускати її  в майбутньому. ... Читать дальше »

Детальніше

Тільки той щасливий, хто любов’ю сяє…

14 лютого – одне з найпопулярніших молодіжних свят. Його відзначають майже у всіх країнах світу. Популярне воно і в Україні, адже українці вміють кохати по-справжньому. ... Читать дальше »

Детальніше

Тренінг онлайн

 В рамках підвищення кваліфікації педагогічних працівників 21-22.01.2021р. відбувся тренінг «Організація освітнього процесу в умовах інклюзивної освіти» для викладачів Відокремленого структурного підрозділу «Оріхівський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного». ... Читать дальше »

Детальніше

Крути: трагедія, подвиг, пам’ять

На Аскольдовій могилі

Поховали їх…

П. Тичина, 1918.

В січні 2007 року підписаний Указ Президента України про вшанування пам’яті героїв битви під Крутами, який щороку відзначається 29 січня. Цей день – символ патріотизму і жертовності в боротьбі за незалежність. День подвигу та прикладу для майбутніх поколінь. День надії і любові до своєї землі. ... Читать дальше »

Детальніше

Історичний урок єднання

Яка ж вдалась сьогодні днина!

Що хочеться співать пісень!

Моя соборна Україна

Знов зустрічає новий день

 

... Читать дальше »

Детальніше

ПЕДАГОГІЧНІ ЧИТАННЯ

Карантин поставив нові вимоги перед закладами освіти. Непросте сьогодення диктує нові виклики щодо організації навчання в умовах карантину. Проте навчання в умовах пандемії цілком можливе. Коледж використовує різні платформи, спеціалізоване хмарне програмне забезпечення від компаніїї Гугл, проводимо заняття в ZOOMі, відеоконференції. Нині розгорнуто дистанційне навчання за допомогою сервісу G Suite for Education. А для ефективної комунікації використовуємо різні мобільні додатки. ... Читать дальше »

Детальніше

Дивитись чи читати?

Це питання вже багато років викликає жваві суперечки між книголюбами та кіноманами. Нині все частіше можна зустріти фільми, що спираються на сюжети книг різних авторів. ... Читать дальше »

Детальніше

Українські традиції: зимовий цикл

Календарна обрядовість є однією з найцікавіших тем духовної культури України. Звичаї наших предків не втрачають свого значення і нині.

В народі кажуть: «Зима прийшла і празників привела». Гостинці від Миколая, ворожіння на Андрія, водіння Маланки, вертеп, колядки та щедрівки – такі вони, наші зимові свята. ... Читать дальше »

Детальніше

Детектив – гімнастика для розуму

За що ми любимо детектив? Кожен з нас знаходить у ньому щось своє. Одним подобається позмагатись з автором і самому знайти злочинця, іншим цікавий сам процес розслідування. ... Читать дальше »

Детальніше

Знати про ВІЛ/СНІД все, щоб бути захищеним

Щорічно 1 грудня у світі відзначається Всесвітній День боротьби зі СНІДом. Його мета – звернути увагу громадськості і нагадати суспільству, що ВІЛ/СНІД є однією із найглобальніших проблем людства. Всесвітній День боротьби зі СНІДом став одним із найбільш визнаних міжнародних днів здоров’я і можливістю підвищити рівень обізнаності про це захворювання та його профілактику. ... Читать дальше »

Детальніше

Збережи пам′ять. Збережи правду

Голодомор…Таке страшне слово! В ньому – мука, безвихідь,смерть.
Урок пам’яті «Гірка сторінка історії», присвячений цій темі, підготували студенти 11бов групи
разом з працівниками нашої бібліотеки. ... Читать дальше »

Детальніше

Відкрите заняття з правил дорожнього руху

25 листопада 2020 року для студентів 31 ов групи було проведено відкрите лекційне заняття з дисципліни «Правила дорожнього руху» викладачем Зиміним Олександром Федоровичем. ... Читать дальше »

Детальніше

Відкрите заняття з хімії

Просто знати - ще не все,

Знання необхідно використовувати.

Й. Гете

 

23 листопада 2020 року викладачем циклової комісії загальноосвітніх дисциплін Бондаренко Наталією Олександрівною в групі 11б/ов було проведено відкрите заняття з хімії на тему: «Арени. Бензен: молекулярна й структурна формули, фізичні властивості. Хімічні властивості та застосування бензену». ... Читать дальше »

Детальніше

Відкрите лекційне заняття

У межах дисципліни «Машини та обладнання для переробки сільськогосподарської продукції» 17-го листопада 2020 року викладачем Прищенко К.В. було проведено відкрите лекційне заняття на тему: «Машини та обладнання для механізації процесів переробки м’яса». ... Читать дальше »

Детальніше

Міжнародний День студента!

17 листопада  відзначається Міжнародний День студента! Педагогічний колектив Оріхівського коледжу бажає всім студентам невичерпного творчого натхнення, наполегливості й успіхів у навчанні та освоєнні обраних професій! Нехай у цей день ваші молоді серця наповняться святковим настроєм, оптимізмом і радістю! ... Читать дальше »

Детальніше

Навчальна практика

Навчальна практика для студентів-механіків є обов’язковою і невід’ємною складовою процесу підготовки спеціалістів.

З 02.11 по 06.11.20 була проведена навчальна практика з дисципліни «Експлуатація машини і обладнання» студентами 42м групи. ... Читать дальше »

Детальніше

Відкрите заняття

5 листопада 2020 року було проведено відкрите заняття з дисципліни «Паливно-мастильні та інщі експлуатаційні  матеріали».

 Викладач Телегуз Сергій Миколайович в групі 32м.

         Тема заняття. Контроль якості нафтопродуктів.

         Метою даної практичної роботи було показати студентам методику визначення якості паливо-мастильних матеріалів за допомогою переносної лабораторії. ... Читать дальше »

Детальніше

Поради психолога студентам на період дистанційного навчання.

Навчання вдома або дистанційно з будь-якого іншого місця може бути дуже ефективним, головне – самоорганізація. Прості поради допоможуть впоратися з великим обсягом роботи і навіть навчитися отримувати задоволення від занять. ... Читать дальше »

Детальніше

Над величчю подвигу час не владний

Фотовиставка ... Читать дальше »

Детальніше

УКРАЇНСЬКА МОВА – ЦЕ КРУТО !

21 жовтня о 13:00 у затишних стінах нашого коледжу відбувся дещо неординарний, проте напрочуд пізнавальний захід. Безсумнівно, всі першокурсники економічних спеціальностей на чолі з викладачами «Вступу до спеціальності» Оксаною Леонідівною та Ларисою Вікторівною запам'ятають його надовго. Сьогодні ми прослухали надзвичайно цікаву лекцію про актуальність та необхідність вивчення української мови. ... Читать дальше »

Детальніше

Європейський тиждень місцевої демократії

 Європейський тиждень місцевої демократії у Відокремленому структурному підрозділі «Оріхівський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного»

При вступі до Ради Європи Україна взяла на себе зобов’язання щодо реалізації основних європейських принципів місцевого і регіонального розвитку. Україною ратифіковано та здійснюється імплементація усіх міжнародно-правових договорів Ради Європи в сфері місцевої і регіональної демократії, головним з яких є Європейська хартія місцевого самоврядування. ... Читать дальше »

Детальніше

Новини бібліотеки

Наша бібліотека радо відчиняє свої двері для студентів у новому навчальному році. ... Читать дальше »

Детальніше

Щиро дякуємо тобі, коледже!

В усі часи освічена людина користувалася повагою. Навчання – це прихований скарб. Три  роки тому нам  пощастило стати  студентами ВСП «Оріхівський коледж ТДАТУ». Без перебільшення можна сказати, що навчання в Оріхівському коледжі  стало новою сторінкою у нашому житті, яка була сповнена нових вражень, подій,  знань, зльотів і падінь.  ... Читать дальше »

Детальніше

«ПЕДАГОГІЧНИЙ ОСКАР – 2020»!

ВІТАЄМО! 

 

Викладача Колеснік Аллу Петрівну

з   ІІІ-м місцем 

у конкурсі «ПЕДАГОГІЧНИЙ ОСКАР – 2020»!

Детальніше

Екзаменаційна сесія в умовах дистанційного навчання

В дистанційному форматі навчання з використанням платформ Zoom та Classroom відбувся комплексний кваліфікаційний екзамен зі спеціальностей  073 «Менеджмент», 071«Облік і оподаткування», 075 «Маркетинг», 208 «Агроінженерія» на заочному відділенні. ... Читать дальше »

Детальніше

ЗІ СВЯТОМ ВЕСНИ, КРАСИ ТА ЛЮБОВІ!

Цьогорічне свято весни надовго запам'ятається студентам, викладачам, співробітникам та гостям  ВСП «Оріхівський коледж ТДАТУ». У переддень Міжнародного жіночого дня 8 Березня в актовій залі коледжу  відбувся святковий концерт - своєрідний музичний подарунок представницям прекрасної статі від чоловіків.  ... Читать дальше »

Детальніше

Ми впевнені, що будемо вами пишатися!

27 лютого 2020 року у ВСП «Оріхівський коледж ТДАТУ» відбулося вручення дипломів випускникам 41ов групи(спеціальність «Менеджмент», документи отримали 18 юнаків та дівчат. ... Читать дальше »

Детальніше

День Святого Валентина

За крок до того, як все прокинеться, заспівають пташки, а в повітрі буде відчутно весняний подих, від якого шаленіє серце та голова йде обертом, люди у всьому світі святкують День Святого Валентина. ... Читать дальше »

Детальніше

Обласна спартакіада серед студентів коледжів з шахів

Згідно календаря затвердженого Запорізьким обласним відділенням комітету з фізичного виховання та спорту МОН України 12 лютого у місті Запоріжжі у шаховому клубі «Думка» відбулися змагання обласного етапу ІІІ Спортивних ігор України серед студентів коледжів з шахів. ... Читать дальше »

Детальніше

Віртуальна книжкова виставка

  «Володимир Білогуб-  наш незабутній сучасник»

 До 85- річчя з дня народження оріхівського поета, гумориста, сатирика, пародиста.

 Серед письменників Оріхівщини постать Володимира Григоровича Білогуба  займає особливе місце. Поетичний талант творця не може залишити байдужим нікого. Він залишив нам, сучасникам,  неабиякий духовний спадок. Володимир Григовича є автором проникливих ліричних творів, неперевершеним гумористом, сатириком. У його поезіях бринить любов до України, до  земляків, нашого навчального закладу, а гумор легкий, майже народний, що має відтінок іронії.  ... Читать дальше »

Детальніше

В період з 12 по 13 лютого2020 року студенти і викладачі Відокремленого структурного підрозділу

«Відкрити в кожній людині творця, 

поставити її на шлях самобутньої творчої, 

інтелектуально повнокровної праці –

 це завдання стає нині першочерговим 

у практичній роботі» 

В. Сухомлинський

... Читать дальше »

Детальніше

Герої Крут

В історії України  є дати, які  залишили по собі пам`ять не одному поколінню. 

 Такою подією є бій під Крутами, що став     символом героїзму для  нашого юнацтва.

    3 лютого 2020 року  студенти 12м групи  зібралися в читальній залі бібліотеки коледжу на вечір  пам`яті «Юні захисники Батьківщини».  ... Читать дальше »

Детальніше

Відкрите заняття з фізичної культури

В сучасних умовах життя, коли технічний прогрес, комп’ютеризація та автоматизація виробничих процесів, широке використання транспортних засобів руху обмежують роботу м’язів людини, набагато підвищується оздоровче значення фізичних вправ, які удосконалюють рухову діяльність студентів, розвивають її функціональні можливості. ... Читать дальше »

Детальніше

Бібліографічний огляд видань «Фахова передвища освіта» за 2019 рік

З вересня 2019 року розпочався випуск журналу «Фахова передвища освіта» як послідовника журналу «Освіта. Технікуми, коледжі». Так, все в цьому світі змінюється. Зроблено черговий крок в нову реальність. Прийнято Закон «Про фахову передвищу освіту», на зміну ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації прийшли професійні коледжі. Нині цей журнал висвітлює проблеми освіти, знайомить з досвідом роботи навчальних закладів, є провайдером педагогічних інновацій, захисником і порадником педагогічних працівників. Пропонуємо огляд перших двох номерів цього видання за 2019 рік. ... Читать дальше »

Детальніше

Компетентність викладача

Невід’ємною частиною методичної роботи освітнього навчального закладу є педагогічні читання. Метою яких є вдосконалення професійної компетентності педагогічних працівників, оновлення інформаційного та методичного забезпечення навчально - виховного процесу, впровадження нових технологій, форм і методів професійної підготовки студентів, сприяння творчому та професійному зростанню педагогів. ... Читать дальше »

Детальніше