1 2 3 »

Будьте мудрими. Будьте вдячними. Будьте справжніми людьми!..

23 червня 2017 року   відбувся  урочистостий захід з нагоди закінчення  коледжу студентами спеціальностей «Бухгалтерський облік», «Комерційна діяльність», «Експлуатація і ремонт машин та обладання ... Читать дальше »

Детальніше

«Кращий водій -2017»

Традиційно в коледжі проводяться професійні конкурси . Одним  із таких є конкурс «Кращий водій -2017». 

... Читать дальше »

Детальніше

В Запорізькому національному університеті відбулася науково-практична конференція «Виклики багатомовної освіти в Україні»

Відповідно до Плану співпраці між Міністерством закордонних справ Естонії, Міністерством освіти і науки Естонії, Міністерством освіти і науки України 18 травня 2017 року в Запорізькому національному університеті відбулася науково-практична конфере ... Читать дальше »

Детальніше

Здійснили поїздку до Асканії-Нова

У суботу 20 травня 21 ов разом з куратором Телегуз Людмилою Віллівною і студенти з інших груп коледжу здійснили поїздку до Асканії-Нова. Супроводжувала нас Колеснік Алла Петрівна, яка вже 15 років поспіль проводить такі екскурсії до Асканії.

... Читать дальше »

Детальніше

Регіональний етап конкурсу «Студент року-2017»

11 травня 2017 року в Ногайському коледжі ТДАТУ відбувся регіональний етап конкурсу «Студент року-2017», що проходить під патронатом науково-методичного центру «Агроосвіта» та за підтримки регіональної студентської ради. За ... Читать дальше »

Детальніше

Тернистий шлях до Перемоги

Друга світова війна (1939–1945) стала найбільшим збройним конфліктом на планеті і одночасно найтяжчою трагедією в історії людства. У ній уперше і востаннє було застосовано ядерну зброю, здійснено найтяжчі військові злочини та злочини проти л ... Читать дальше »

Детальніше

Зустріч з головою Запорізької ОДА Брилем К.І.

25 квітня 2017 року в рамках однієї із чергових щотижневих поїздок голови Запорізької ОДА Бриля К.І. відбулась зустріч з колективом  Оріхівського коледжу за участ ... Читать дальше »

Детальніше

Підсумки тижня циклової комісії соціальних, економічних та облікових дисциплін

З 18 квітня по 24 квітня 2017 року студенти економічного відділення ВСП «Оріхівський коледж ТДАТУ» взяли участь у заходах тижня циклової комісії соціальних, економічних та облікових дисциплін.

... Читать дальше »

Детальніше

Зробимо планету зеленою

27 квітня 2017 року студенти коледжу з ініціативи студентського профкому на території  гуртожитків  висадили ве ... Читать дальше »

Детальніше

Перший крок у науку

26 квітня в Запорізькому коледжі радіоелектроніки ЗНТУ відбулася студентська регіональна науково-практична конференція ВЗН І-ІІ рівнів акредитації м. Запоріжжя і Запорізької області на тему «Сучасні пріоритети виховного процесу в конте ... Читать дальше »

Детальніше

Ветерани живуть поруч

20 квітня 2017 в районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди 30-річчя утворення Оріхівської районної організації ветеранів України. В урочистостях прийняли участь члени районної та первинних ветеранських організацій, керівники району ... Читать дальше »

Детальніше

Подаруй герою свято!

Наближається велике світле свято Христового Воскресіння, кожна сім`я готується його відзначити у родинному колі. Великдень - свято особливо шановане і величне. У ці дні ми не повинні забувати тих, хто стоїть на сторожі миру та спокою в зоні провед ... Читать дальше »

Детальніше

Чисте довкілля – здорове життя!

Чистота нашої планети - у наших руках. Зберегти красу природи, сприяти її оновленню - завдання кожної людини. Студенти Оріхівського коледжу - активні учасники природоохоронних заходів із оздоровлення довкілля.

... Читать дальше »

Детальніше

6 квітня  закінчилася першість коледжу з футболу серед академічних груп

6 квітня  закінчилася першість коледжу з футболу серед академічних груп. В змаганнях брали участь групи : 42М, 32М, 31М, 22М, 21М, 12М, 11М, 21 ОВ. Команди груп були поділені на дві підгрупи, що пройшли два кола ігор.

В наполегливій п ... Читать дальше »

Детальніше

Куріння чи здоров’я – вибирайте самі

3 квітня 2017 року в Оріхівському коледжі ТДАТУ для дівчат 21б, 21кд, 21ов груп практичним психологом Соломоновою І.Н. проведено відео-лекторій на тему «Шкідливий вплив куріння на організм людини» з подальшим обговорення фільму і анкет ... Читать дальше »

Детальніше

Студент року 2017

Незабутньою подією 30 березня в навчальному закладі стало проведення конкурсу «Студент 2017 року».

До цієї події готувались завчасно: підготували анкети конкурсантів, оформили сцену, підготували концертну програму.

... Читать дальше »

Детальніше

Студенти Оріхівського коледжу переможці обласних змагань з гирьового спорту

30 березня в Запорізькому авіаційному коледжі пройшли обласні змагання з гирьового спорту серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а. МОН України. П'ять команд пвзяли участь в змаганнях. Студенти Оріхівського коледжу вибороли перше командне місце, та взяли ... Читать дальше »

Детальніше

Студенти Оріхівського коледжу переможці обласних змагань з гирьового спорту

30 березня в Запорізькому авіаційному коледжі пройшли обласні змагання з гирьового спорту серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а. МОН України. П'ять команд пвзяли участь в змаганнях. Студенти Оріхівського коледжу вибороли перше командне місце, та взяли ... Читать дальше »

Детальніше

День відкритих дверей

Описание: E:\День відкритих дверей\cGo3sicjU1A.jpg

25 березня 2017 року в Оріхівському коледжі Таврійського агротехнологічного університету відбувся Ден ... Читать дальше »

Детальніше

Оріхівщина – невичерпна криниця талантів

Оріхівська земля дала в різні часи колоритну плеяду видатних людей, які стали відомими не лише в Україні, а і за її межами.

Цим словами в читальній залі ВСП «Оріхівський коледж ТДАТУ» розпочала інформаційну годину провідний біб ... Читать дальше »

Детальніше

Першість коледжу з футболу

З 28 березня 2017 року, на спортивному майданчику коледжу буде проводитись змагання з футболу серед груп І-ІV курсів. Для участі у змаганнях групам які бажають взяти участь необхідно заповнити та здати заявки (на 3 поверх головного корпусу С.В.Гер ... Читать дальше »

Детальніше

14-16 березня в спортивному комплексі Харківського коледжу відбулися фінальні змагання Всеукраїнських спортивних ігор з гирьового спорту

14-16 березня в місті Харкові, в спортивному комплексі Харківського коледжу переробної та харчової промисловості, відбулися фінальні змагання Всеукраїнських спортивних ігор з гирьового спорту серед студентів аграрних ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації. В ... Читать дальше »

Детальніше

Шановні студенти!!!

       Відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 28.12.2016р. №1043, №1045, №1047, №1050 відбулися суттєві зміни в питаннях стипендіального забезпечення студентів вищих навчальних закладів з 1 січня 2 ... Читать дальше »

Детальніше

6 березня у коледжі відбувся захід, присвячений Міжнародному дню жінок

6 березня у коледжі відбувся захід, присвячений Міжнародному дню жінок.

Підготовкою цього свята займалася 21ов група. Було багато талановитих вис ... Читать дальше »

Детальніше

Марія Рабош студентка другого курсу ВСП “Оріхівський коледж ТДАТУ” зайняла почесне друге місце

24-26 лютого в місті Києві у спортивному комплексі Національного медичного університету імені О.О.Богомольця проходив Чемпіонат України з гирьового спорту серед студентів ВНЗ І-ІV р.а. Міністерства освіти і науки України. Марія Рабош студентка дру ... Читать дальше »

Детальніше

Випускний вечір – це закінчення перед великим початком…

24 лютого 2017 року актова зала Оріхівського коледжу наповнилася яскравими барвами гарного настрою та щасливими посмішками випускників п`ятнадцятого, ювілейного, випуску студентів спеціальності "Організація виробництва".

... Читать дальше »

Детальніше

Військово-патріотична робота з молоддю

З метою організації військово-патріотичної роботи з молоддю та пропаганди військової служби за контрактом 20 лютого 2017 року у колледжі відбулась зустріч допризовної молоді (студентів 31-32м, 41-42м груп) з майором, начальником відділу Оріхівсько ... Читать дальше »

Детальніше

Час обрав нас…

15 лютого 2017 року Україна відзначила день вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-му річницю виводу радянських військ з Афганістану. На мітинг-реквієм у сквер Миру прийшли очільники міста та району, колишні воїни-афганці ... Читать дальше »

Детальніше

На зимових канікулах студенти 21-ов побували в чарівному місті Львові

На зимових канікулах студенти 21-ов групи разом з куратором Телегуз Людмилою Віллівною побували в чарівному місті Львові. Ми гуляли по вуличках, вдихали аромати кави, заслуховувались музикантів, що стояли на кожній вулиці.

... Читать дальше »

Детальніше

Добро починається з тебе

09 лютого 2017 року   у великій залі Оріхівської райдержадміністрації  відбувся патріотичний захід «Квітуча Оріхівщина для вільної Батьківщини», учасниками якого стали студенти коледжу.  

... Читать дальше »

Детальніше

Педагогічні читання

12 січня 2017 року у ВСП «Оріхівський коледж ТДАТУ» пройшли педагогічні читання «Вплив сучасних інноваційних технологій на якість навчально-виховного процесу».  

 Зі вступним словом до присутніх звернулися ... Читать дальше »

Детальніше

На довгий вік, на многії літа!

У засніженому  грудні,  27 числа,  напередодні новорічних свят, коли природа спочиває зимов ... Читать дальше »

Детальніше

Не залишайтесь байдужими!

Україна починається з кожного з нас, наших вчинків та готовності допомогти солдатам - учасникам АТО. В непростий для нашої держави час кожен може визначити свій вклад у спільну справу оборони ... Читать дальше »

Детальніше

Потяг єднання України «Труханівська Січ»: зупинка в Запоріжжі

14 грудня 2016 року четвертий патріотичний потяг «Труханівська Січ»  у складі  об`єднаної команди  учасників Всеукраїнської акції єдності -  волонтерів, освітян,  студентів, який рухається маршрутом із Києва і ... Читать дальше »

Детальніше

Що ми знаємо про СНІД?

         Незважаючи на те, що поширення ВІЛ-інфекції в Україні перестало активно зростати, проблема лишається актуальною і про неї не можна мовчати.


  & ... Читать дальше »

Детальніше

Тиждень правових знань у коледжі

З метою формування правової свідомості, системи правових уявлень і переконань, прищеплення студентам  поваги до прав і свобод людини, забезпечення знання та дотримання  законів, підвищення рівня правової культури, попередження асоціальни ... Читать дальше »

Детальніше

5 грудня 2016 року викладачем обліково –економічних дисциплін Рись Юлією Сергіївною в групі 31 кд проведено відкрите лекційне заняття з дисц

5 грудня 2016 року викладачем обліково –економічних дисциплін Рись Юлією Сергіївною в групі 31 кд проведено відкрите лекційне заняття з дисципліни  «Фінансовий облік» на тему «Облік  праці, її оплати та відрахуван ... Читать дальше »

Детальніше

День студента в коледжі

Є в житті особливо божевільний і цікавий час, пора студентства, коли відкриваються блискучі перспективи, захоплюють нові знайомства, а життя здається безкінечним!

Міжнародний день студента  в Оріхівському коледжі святкували яскраво і ... Читать дальше »

Детальніше

Проведено відкрите практичне заняття з дисципліни «Планування та організація діяльності підприємства»

            4 листопада 2016 року викладачем економічних дисциплін Білостоцькою Ілоною Володимирівною у групі 31б  проведено відкрите практичне заняття з дисципліни «Планування та організація діяльност ... Читать дальше »

Детальніше

HAPPY HALLOWEEN!

Хеллоуін, який  традиційно відзначається в ніч з 31 жовтня на 1 листопада, є національним святом англомовних держав. Це одне з найдавніших свят у світі. Його історія налічує тисячоліття .У ньому дивним чином поєднуються кельтська традиція вша ... Читать дальше »

Детальніше

«Студент і ВНЗ: проблеми та шляхи їх вирішення»

2 листопада 2016 року відбулась зустріч  представників  студентської ради з  директором  коледжу Віктором  Анатолійовичем   Нарановичем.

  &n ... Читать дальше »

Детальніше

«Вернісаж талантів-2016»

31 жовтня 2016 року в Оріхівському коледжі ТДАТУ відбулась одна з яскравих подій цієї осені – фестиваль «Вернісаж талантів» - творче представлення студентів І курсу.  Презентація перших курсів - важлива подія в житті кожного ... Читать дальше »

Детальніше

«Я – першокурсник!»

Стало гарною традицією гуртожитку коледжу щорічно,  у жовтні,  влаштовувати вечір відпочинку «Давайте познайомимось!». Це свято в першу чергу для першокурсників, які адаптувавшись до навчання в коледжі, обживають кімнати в гу ... Читать дальше »

Детальніше

27 жовтня на базі ВСП “Мелітопольський коледж ТДАТУ” пройшли змагання з легкоатлетичного кросу, вільної бор

27 жовтня на базі ВСП “Мелітопольський коледж ТДАТУ” пройшли змагання з  легкоатлетичного кросу (юнаки — 1000м; дівчата — 500м), вільної боротьби та баскетболу(юнаки) в залік XXVII обласної спартакіади серед студентів ... Читать дальше »

Детальніше

Відкрите лекційне заняття з дисципліни «Комерційна діяльність»

     25 жовтня 2016 року викладачем обліково-економічних дисциплін Нестеренко Ларисою Вікторівною у групі 31кд проведено відкрите лекційне заняття з дисципліни «Комерційна діяльність» на тему «Торговельно-технологі ... Читать дальше »

Детальніше

На базі ВСП “Оріхівський коледж ТДАТУ” проходили змагання з гирьового спорту та міні-футболу

13 жовтня на базі ВСП “Оріхівський коледж ТДАТУ” проходили змагання з гирьового спорту  та міні-футболу  XXVII обласної спартакіади серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Мінагрополітики України.

... Читать дальше »

Детальніше

Бабин Яр: без права на забуття

Бабин Яр… Наша біль… Наша пам’ять. Одна з найстрашніших сторінок історії України та світу.

В рамках відзначення 75-річчя трагедії Бабиного Яру в стінах коледжу пройшов урок пам’яті «Бабин Яр – трагедія ... Читать дальше »

Детальніше

«Молодь Оріхівщини – захисникам Вітчизни»

12 жовтня 2016 року студенти коледжу взяли участь  у молодіжній акції та концерті нон-стоп «Молодь Оріхівщини – захисникам Вітчизни», присвяченій   Дню захисника України та ініційованій Оріхівською РДА.

... Читать дальше »

Детальніше