1 2 3 »

Захист Курсових робіт з дисципліни «Менеджмент»

7 листопада відбувся захист курсових робіт у групі 41-ОВ з дисципліни «Менеджмент» ... Читать дальше »

Детальніше

«Вернісаж талантів»

7 листопада 2018 року в актовій залі Оріхівського коледжу відбувся традиційний щорічний фестиваль художньої творчості студентів-першокурсників «Вернісаж талантів», ... Читать дальше »

Детальніше

Наші переможці

Продовжуються змагання в залік ХХІХ обласної спартакіади серед студентів вищих навчальних закладів I – II рівня акредитації Запорізької області. ... Читать дальше »

Детальніше

Хелоуін

   Хелоуін – сучасне свято, яке відзначається щорічно 31 жовтня. За переказами, в ніч перед Хелоуіном духи, що живуть у потойбічному світі, повертаються на землю, саме тому свято, а точніше, його переддень називають Днем усіх святих ... Читать дальше »

Детальніше

Видатні українці

Наш народ виплекав цілу плеяду видатних особистостей, які сприяли формування української нації. ... Читать дальше »

Детальніше

КУРАТОР РОКУ-2018

25 жовтня 2018 року за сприяння НМЦ «Агроосвіта»  на базі Каховського державного агротехнічного коледжу проходив другий (регіональний, серед закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації  Запорізької та Херсонської областей) етап професійного огляду - конкурсу «Кращий куратор навчальної групи – 2018». ... Читать дальше »

Детальніше

ІІ етап обласної спартакіади

На спортивних майданчиках нашого коледжу 18 жовтня 2018р. відбулися змагання в залік ХХІХ обласної спартакіади серед студентів вищих аграрних  навчальних закладів    І-ІІ рівнів акредитації. ... Читать дальше »

Детальніше

Лицарі сонця

Чудової осінньої пори, коли з`являється перша прохолода, а дерева одягають різноманітні шати, 14 жовтня, ми відзначаємо значимі для нашого народу свята: ... Читать дальше »

Детальніше

Напередодні Дня захисника Вітчизни та Дня українського козацтва

         Напередодні Дня захисника Вітчизни та Дня українського козацтва в коледжі відбулося військово-спортивне свято присвячене цим датам. ... Читать дальше »

Детальніше

Легка атлетика

     3 жовтня в місті Запоріжжя, на стадіоні «Стріла» «Мотор Січ» відбулася обласна першість з легкої атлетики серед студентів технікумів та коледжів Запорізької області. ... Читать дальше »

Детальніше

Професійне свято

Настала золота осінь, а за нею – новий навчальний рік. Пролунала чарівна мелодія першого дзвоника, як гімн освітянському  життю. Гостинно відчинилися двері студентських аудиторій.

Саме восени професійне свято – День працівників освіти. ... Читать дальше »

Детальніше

Першість коледжу по футболу

З 18 вересня по 3 жовтня, на спортивному майданчику коледжу проводилася першість коледжу по футболу серед академічних груп. ... Читать дальше »

Детальніше

30 Вересня – Всеукраїнський День Бібліотек

Напередодні професійного свята 25-26 вересня я приймала участь в роботі семінару завідувачів бібліотек аграрних навчальних закладів в місті Суми на базі Наукової бібліотеки  Сумського НАУ. ... Читать дальше »

Детальніше

Відкриття 38 спартакіади студентів

         Традиційно на початку навчального року в коледжі проведено урочисте відкриття 38 спартакіади студентів. ... Читать дальше »

Детальніше

Будуємо демократичну країну разом

Що ми можемо сказати про розвиток сучасної молоді, її погляди та думки? Напевно, можна перелічити купу варіантів, адже на свідомість юнацтва впливають безліч факторів, починаючи з виховання в стінах ... Читать дальше »

Детальніше

Оріхівський коледж не змінює традиціям!

Щорічно найкраща група відділення отримує безкоштовну екскурсійну подорож на пароплаві навколо о. Хортиця. Завдяки наполегливості і старанності, а також високим успіхам у навчанні і активності в ... Читать дальше »

Детальніше

У добру путь! Із вірою в майбутнє!

3 вересня 2018 року в  Оріхівському коледжі ТДАТУ  відбулися традиційні урочистості, присвячені початку нового навчального року. До дружньої студентської  родини приєдналось 111 першокурсників. ... Читать дальше »

Детальніше

СВІТАНКОВА ЗОРЯ ПОКЛИКАЛА У НЕЗВІДАНІ ДАЛІ

            Слово «випускний» у кожного з нас виникає   свої асоціації та спогади. Більшість з нас  пам’ятає цей вечір як початок відліку дорослого і самостійного життя, ми покладаємо на нього певні надії, які, ... Читать дальше »

Детальніше

Володимир Бандуров привітав з 18-річчям чемпіонку світу з Оріхова

Студентка Оріхівського коледжу Таврійського державного агротехнологічного університету Марія Рабош гирьовим спортом почала займатися усього три роки тому. І ... Читать дальше »

Детальніше

Забіг «Зелена миля 2018»

З метою популяризації фізичної культури та спорту, підвищення рухової активності та зміцнення здоров’я, залучення студентської молоді до регулярних занять фізичною культурою та спортом, пропаганди ... Читать дальше »

Детальніше

В світі все починається з мами

У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас зворушливе і сердечне свято Матері. ... Читать дальше »

Детальніше

Студентство – невичерпне джерело талантів

29 травня  2018 року  в  Скадовському технікумі  Херсонського аграрного університету    відбувся регіональний етап інтелектуального конкурсу «Студент року -2018»,  ... Читать дальше »

Детальніше

ОБ’ЄКТОВІ НАВЧАННЯ З ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

21 травня 2018 р.  в  ВСП «Оріхівський коледж ТДАТУ» проведено об’єктові навчання з цивільного захисту (ЦЗ)  по відпрацюванню дій студентів та співробітників  по сигналах штабу ЦЗ. ... Читать дальше »

Детальніше

35 років після випуску

19 травня 2018 р. в ВСП «Оріхівський коледж ТДАТУ» відбулася зустріч випускників 1983 року (35 років)  спеціальності «Механізація сільського господарства», група 42м, класний керівник Галчанський М.В. ... Читать дальше »

Детальніше

Перша спартакіада серед студентів-першокурсників

Перша спартакіада серед студентів-першокурсників аграрних ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації ГО ВФСТ «Колос» у Запорізькій області пройшла у місті Василівка 17 травня 2018 року, на базі ВСП «Василівський коледж ТДАТУ». ... Читать дальше »

Детальніше

Чемпіонка Світу з гирьового спорту

18-20 травня в місті Гадячі Полтавської області відбувся Чемпіонат Світу   з гирьового спорту серед юнаків та дівчат 2000-2002 років народження. ... Читать дальше »

Детальніше

«Молодіжна наука у сфері національно-патріотичного виховання»

Вітаємо

Студентку 21 кд групи Шикаленко Єлизавету, яка гідно представила наш навчальний заклад на Відкритті експерименту всеукраїнського рівня за темою ... Читать дальше »

Детальніше

Це свято в серцях назавжди!

В пам`ятний день 9 травня,  всі, хто відчуває святість  перемоги над нацизмом, віддають данину шани і поваги солдатам, що боронили не тільки рідну землю, а й  цілий світ. ... Читать дальше »

Детальніше

Пам’ять повертає в незабутнє

Патріотичне виховання залишається пріоритетним  в Оріхівському коледжі.  День перемоги над нацизмом у Європі – це свято, ... Читать дальше »

Детальніше

Студенте, майбутнє в твоїх руках!

У всі часи, студентство було особливим народом - веселим і безтурботним, але охочим до знань, подаючи великі надії. Студентські роки - це шлях через терни сесій, змагань, конкурсів до  досягнення ... Читать дальше »

Детальніше

Чемпіонат Світу з гирьового спорту серед студентів

З 27 по 29 квітня в місті Цельє (Словенія) відбувся Чемпіонат Світу з гирьового спорту серед студентів, чемпіонат Європи серед юніорок та жінок. Студентка Оріхівського коледжу Рабош Марія ... Читать дальше »

Детальніше

Польові збори

27 квітня 2018 року на полігоні окремої артилерійської бригади  № 55 пройшли польові збори учнів та студентів навчальних закладів Запорізької області. ... Читать дальше »

Детальніше

Підсумки тижня циклової комісії соціальних, економічних та облікових дисциплін

З 18 квітня по 25 квітня 2018 року студенти економічного відділення ВСП «Оріхівський коледж ТДАТУ» взяли  участь у заходах тижня циклової комісії соціальних, економічних та облікових дисциплін. ... Читать дальше »

Детальніше

Захист курсових робіт з дисципліни «Фінансовий облік»

           З 23 по 26 квітня 2018 року на економічному відділенні  проходив захист курсових робіт з дисципліни «Фінансовий облік» студентів спеціальності 5.03050901 «Бухгалтерський облік», 071 «Облік і оподаткування».  Студенти 31б та 31оп виконали курсові роботи згідно встановлених вимог і ... Читать дальше »

Детальніше

Чорнобиль – горе і біль

26 квітня 2018 року годинник життя  відрахував  32 – річницю Чорнобильської катастрофи, яка чорною плямою стала на нашій блакитній планеті. Ця страшна трагедія зачепила долю кожного з нас,  сколихнула життєве дерево нашого народу. ... Читать дальше »

Детальніше

Вечір спортивної слави

В коледжі відбувся Вечір слави, присвячений 50 річчю трудової діяльності заслуженого тренера України, Ветерана праці Дандик Володимира Сократовича. Підготовкою цього свята займалася студенти 31ов групи, разом з куратором Телегуз Людмилою Віллівною. ... Читать дальше »

Детальніше

Друге місце на «Хортицьких читаннях»

Шикаленко Єлизавету – студентку 21кд групи з другим місцем на «Хортицьких читаннях»,

які відбулися 19 квітня в м. Запоріжжі  (організатор:  Інститут економіки і ... Читать дальше »

Детальніше

Атестація як важливий етап педагогічної діяльності

Атестація педагогічних працівників – це система заходів, спрямована на всебічне комплексне оцінювання їх педагогічної діяльності, за якою визначається відповідність ... Читать дальше »

Детальніше

День відкритих дверей

31 березня 2018 року  в Оріхівському коледжі Таврійського державного агротехнологічного університету відбувся  День відкритих дверей. Цьому передувала ... Читать дальше »

Детальніше

Команда гирьовиків Оріхівського коледжу – чемпіони області

   5 квітня в спортивному комплексі Запорізького авіаційного коледжу відбулися змагання обласної першості з гирьового спорту серед студентів коледжів та технікумів. В ... Читать дальше »

Детальніше

Огляд-конкурс організації роботи "Навчальної бухгалтерії"

22  березня  на  базі  НМЦ  «Агроосвіта»  відбувся  заключний  етап  огляду-конкурсу  на  кращу  ... Читать дальше »

Детальніше

В Оріхівському коледжі проходив юнацький турнір з волейболу

31 березня, до дня відкритих дверей, в спортивному комплексі Оріхівського коледжу проходив юнацький турнір з волейболу. Студенти Оріхівського коледжу вибороли третє командне ... Читать дальше »

Детальніше

Черговий семінар-тренінг з циклу "Використання Google-сервісів в освітньому процесі"

26 березня 2018 року на базі НМЦ Агроосвіта (смт. Немішаєве) пройшов черговий семінар-тренінг з циклу "Використання Google-сервісів в освітньому процесі". В роботі ... Читать дальше »

Детальніше

Відлуння щирої душі

«Відлуння щирої душі» під такою назвою пройшло літературне свято з нагоди вшанування пам’яті відомого на Оріхівщині поета, гумориста, сатирика, пародиста ... Читать дальше »

Детальніше

Атестація-2018

19 березня 2018 року в Оріхівському коледжі відбулося засідання атестаційної комісії першого рівня. Дванадцять педагогічних працівників, які претендують на встановлення ... Читать дальше »

Детальніше

Лекція-узагальнення і систематизації знань з математики

Постійне удосконалення методики викладання навчальних дисциплін, передбачених навчальними планами коледжу, відповідно до законодавства України та «Положення про ... Читать дальше »

Детальніше

Чемпіонка з гирьового спорту

     23-25 лютого в місті Києві відбувся чемпіонат України з гирьового спорту серед юнаків і дівчат 2000-2002 р.н. та чемпіонат України з гирьового ... Читать дальше »

Детальніше

Педагогічні читання як черговий етап обміну досвідом та підвищення професійної майстерності

Щороку в нашому навчальному закладі проходять педагогічні читання,  на яких обговорюються актуальні проблеми навчально-виховного процесу.

... Читать дальше »

Детальніше

Конкурс “Педагогічні інновації” ДУ “НМЦ “Агроосвіта”

11 грудня 2017 відбулося засідання конкурсної комісії заключного етапу
конкурсу “Педагогічні інновації” ДУ “НМЦ “Агроосвіта”. Він є ... Читать дальше »

Детальніше

Відкрите заняття з дисципліни «Аналіз господарської діяльності»

 Відкрите заняття - одна з важливих форм методичної роботи викладача, форма поширення педагогічного досвіду. В коледжі було проведено відкрите заняття викладачем ... Читать дальше »

Детальніше