Щорічну поїздку навколо Хортиці здійснили студенти 31 ов і 31 б груп

Щорічну поїздку навколо Хортиці здійснили студенти 31 ов і 31 б груп

16.09 щорічну поїздку навколо Хортиці здійснили студенти 31 ов і 31 б груп. Завдяки наполегливості і старанності, а також високим успіхам у навчанні і активності у громадському житті коледжу, вони стали найкращими на своїх відділеннях і чесно вибороли право на цей маленький відпочинок.

Думаю, що о. Хортиця ще дуже довго буде приваблювати людей і завжди будуть бажаючі відвідати його. А цього разу туристами стали ми!

Я не вперше потрапляю на цю екскурсію, але враження все рівно неймовірні. Свіже повітря, навкруги хвилюючий Дніпро, білі чайки – просто справжня краса! А ще привітні люди, які махають нам руками. Варто бути там, щоб відчути все це.

Проте це не єдиний виграш! Ми також від душі наїлися в Макдональдсі та гарно провели час в Дубовому гаю. Колесо огляду, різноманітні шалені атракціони яскраво завершили наш день.

Велике спасибі кураторам груп Телегуз Людмилі Віллівні та Рись Юлії Сергіївні, а особливо дякуємо голові студентського профкому Колеснік Аллі Петрівні за організацію даної поїздки. Вона залишиться хорошим спогадом зі студентського життя!

Студенка 31 ов групи Бондаренко Каріна

avatar