1 Вересня

1 Вересня

По Україні свято Знань мандрує

         Урочисто і святково відзначили День знань  в Оріхівському коледжі Таврійського державного агротехнологічного  університету.

          На урочисту лінійку з цієї нагоди прийшло багато гостей, батьків, випускників. В дружну студентську родину влилося 132  студенти-новачки.

         Директор колледжу, Наранович Віктор Анатолійович,  звернувся до присутніх з  вітальним словом  та вручив грамоти кращим студентам навчального закладу.

         До присутніх на святковій лінійці з вітальним словом звернувся міський голова Герасименко Сергій Михайлович.

         Благочинний Оріхівського округу, настоятель Свято-Покровського храму, протоієрей Анатолій Фесенко, поблагословив та освятив  всіх присутніх на святі.

         Заступник директора з виховної роботи Коба Алла Вікторівна оголосила результати огляду-конкурсу на кращу академічну групу на  економічному відділенні  та відділенні механізації. Переможцями 2014-15 начального року стали 31(21)б групи (куратор - Лісовська Л.М., староста –Греченко Р.) та 41м група(куратор - Рябіченко Н.М., староста -  Лотвін І.).

         Ключ знань та Студентський квиток першокурсникам, Сидоряку Марку та Тихоміровій Даяні,  вручили  відмінники навчання Верещага Роксолана(31б група) та Алдошин Андрій(22м група).

         Свято закінчилось, а попереду всіх чекають аудиторії, студентські будні, нові свята, незабутні зустрічі.

avatar