А над світом вишивка цвіте …

А над світом вишивка цвіте …

Українська вишивка – це те, без чого  важко уявити українську культуру, історію та побут…Кольоровими нитками вона вплетена у наші традиції. Українська вишивка  є абсолютно унікальною.    Народне мистецтво, яке передавалося з покоління в покоління, століттями завжди було і є грунтом для спілкування людей, джерелом пізнання історії, культури, звідти ідуть витоки творчості. Традиційні пісня і танок, легенда і казка, малюнок і художнє ремесло стали основою сучасного народного мистецтва, пов’язаного з  виготовленням речей, практично необхідних, зручних у користуванні й ошатних за формою та оздобленням. Вишиті сорочки, рушники та вишиванки здавна в Україні служили як прикрасами так і оберегом.

В  рамках тижня циклової комісії загальноосвітніх дисциплін 16.03.2016р. було проведено викладачами Бондаренко Н.О. та Синчило І.П. виховний захід на тему: «А над світом вишивка цвіте …». 

У залі була створена світлина української вишивки.  Рукотворні  вироби були продемонстровані  викладачами та студентами коледжу на сцені.

Студентами 21 ов  та 31 ов груп була підготовлена цікава інформаційно-розважальна програма.

Також активну участь у заході прийняли студенти 11-ов, 11-б.  Звучали пісні у виконанні  Фірсової І., Михайленко Г., Юричка М., Гальчанскої А. та Басенка В.І.

На святі були присутніми члени експертної акредитаційної комісії Міністерства освіти та науки України.

Всі присутні отримали велику насолоду та задоволення від свята.