Бабин Яр: без права на забуття

Бабин Яр: без права на забуття

Бабин Яр… Наша біль… Наша пам’ять. Одна з найстрашніших сторінок історії України та світу.

В рамках відзначення 75-річчя трагедії Бабиного Яру в стінах коледжу пройшов урок пам’яті «Бабин Яр – трагедія людства».

Підготували цей захід студенти 11кд групи (куратор Нестеренко Л.В.), рада музею коледжу  (завідувач Шимко О.М.) і завідувач бібліотеки        Рижа Л.І.

Урок пам’яті пройшов на високому емоційному рівні. Присутні затаїли подих під час розповіді ведучих Анни Хіміч (11кд) і Ганни Гарус (21кд) про трагічні події в Бабиному Яру. Вдумайтесь: за два дні 29 і 30 вересня 1941 р. в Бабиному Яру  було знищено більше 33 тисяч жителів Києва. Цифра вражаюча. Хто дозволив порушити права людини на життя, мир, щастя – найвищі цінності на Землі? Звучать спогади свідків, уривки роману               А. Кузнєцова «Бабин Яр», вірші поетів. Саме в Бабиному Яру загинула тендітна і красива жінка – поетеса Олена Теліга, яка була справжнім патріотом України. З особливим хвилюванням першокурсники  подивилися відеосюжет «Бабин Яр: живий»

Весь сум, щем серця, всю пам’ять ввібрав в себе теплий вогник поминальної свічки. Як підкреслила в заключному слові куратор 11кд групи Нестеренко Л.В. збереження пам’яті  про цю трагедію – борг перед загиблими і своєю пам’яттю.

Закінчився урок пам’яті хвилиною мовчання.

 

Завідувач бібліотеки

Рижа Л.І.