Будьте мудрими. Будьте вдячними. Будьте справжніми людьми!..

Будьте мудрими. Будьте вдячними. Будьте справжніми людьми!..

23 червня 2017 року   відбувся  урочистостий захід з нагоди закінчення  коледжу студентами спеціальностей «Бухгалтерський облік», «Комерційна діяльність», «Експлуатація і ремонт машин та обладання АПВ». Традиційно, він проходив у Оріхівському РБК, куди в  супроводі духового оркестру  Національної гвардії України(М. Запоріжжя) вирушили святковою ходою випускники, батьки, викладачі та співробітники навчального закладу.

         Випускники Оріхівського коледжу – далеко не школярі, а юнаки та  дівчата з вже з усталеними поглядами на життя та дипломами  молодших спеціалістів. В  доросле життя зробив  свій  перший крок 66 випуск бухгалтерів, 92 випуск механіків, 22 випуск  комерсантів - 20  чарівних дівчат та  61 статний юнак.

         Випускний вечір –– підсумок натхненної праці викладачів, сумлінного старання студентів, вболівання батьків за своїх дітей, незгасного ентузіазму адміністрації коледжу на чолі з директором Віктором Анатолійовичем Нарановичем. Вітаючи випускників,  Віктор Анатолійович звернувся  до них  як до повноправних колег, побажав успіхів у  подальшому житті. Випускники отримали останнє домашнє завдання керівника навчального закладу: «Будьте мудрими. Будьте вдячними. Будьте справжніми людьми!..»

         Під оплески присутніх випускникам було вручено дипломи. Наказ про закінчення коледжу та про присвоєння випускникам кваліфікації «Молодший спеціаліст» зачитала завідувач економічним відділенням Білостоцька Ілона Володимирівна  .. Дипломи з відзнакою отримали студентки 31б групи Єльцова  Юлія та Галчанська Валентина.

         Урочистості у коледжі зазвичай відбуваються за участю керівництва району, випускників минулих років, друзів батьків  та гостей закладу. До випускників з вітаннями  звернулись заступник голови  Оріхівської   Цибулько РДА  Олександр  Юрійович та міський  голова Герасименко Сергій Михайлович і побажали їм  міцного здоров`я, успіхів, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів.

         З настановами  та щирими побажаннями до випускників звернулись куратори     Агашкова О.Л., Бичкова А.В., Колеснік А.П.,   Савран М.І.

         Студентська родина Оріхівського коледжу  вітала випускників  з визначною подією у їхньому житті,   дарувала пісні і танці. Концертні номери змінювали відео, фотоколажі.         

         Заступник директора з виховної роботи Коба А.В., привітала випускників із першими відповідальними кроками в доросле життя, побажала їм успішної реалізації планів, знайти належне місце в суспільстві і примножувати славу Оріхівського коледжу ТДАТУ. Традиційно на випускному вечорі було вручено подяки батькам за гарне виховання дітей.

         Яскраві концертні номері стали чудовим доповненням до святкової атмосфери заходу, були тепло сприйняті присутніми і викликали справжню бурю емоцій. Зворушливим завершенням свята став  вальс випускників зі батьками.

       Сподіваємось,  що наші випускники напишуть сценарій власного життя, гідний звання «Випускник ВСП «Оріхівський коледж ТДАТУ»!

 

 А.В. Коба,

заступник директора з виховної роботи

 ВСП «Оріхівський коледж ТДАТУ»

avatar