Будуємо демократичну країну разом

Будуємо демократичну країну разом

Що ми можемо сказати про розвиток сучасної молоді, її погляди та думки? Напевно, можна перелічити купу варіантів, адже на свідомість юнацтва впливають безліч факторів, починаючи з виховання в стінах рідного дому, закінчуючи пізнанням поглядів найпопулярніших науковців та політиків сьогодення.  Ми , як представники сучасного молодого покоління, зацікавленні в розкритті назрілих  тем та проблем нашого суспільства.  

Тому невипадковим стало проведення в День знань першого виховного заходу на тему «Будуємо демократичну Україну разом».

Пошук матеріалів для проведення виховної години виявився дуже цікавим, бо тема включає велику кількість особливої інформації з різноманітних джерел. Занурюючись у розкриття такої актуальної теми заходу, ми дізналися, що саме являє термін «демократія», які її основні принципи, ризики та завдання. Що саме несе це поняття? Дуже просто! Демократія – влада народу, метод колективного прийняття рішень. Прослухавши цілу доповідь, переглянувши презентації та відео, можемо впевнено ствердити, що створити демократичні умови в країні не так вже й важко. Головними принципами яких є взаєморозуміння між людьми, щира підтримка, прийняття обдуманих колективних рішень, які позитивно вплинуть на розвиток суспільства.

31-б група є саме демократичним об’єднанням, адже будь-які питання, справи ми обговорюємо усі разом, враховуючи думки та погляди кожного члена студентського колективу, адже саме  так і мають складатися відносини в групі.

Проведення різних виховних заходів, виконання спільних справ тільки позитивно впливають на свідомість кожного студента та групи в цілому. Завдяки цьому у молодого покоління буде розвиватися повага до оточуючих, розуміння старших та прийняття різноманітних точок зору. І, звичайно, найголовнішою метою таких заходів є утвердження молоді як повноцінної ланки суспільства з правом на голос.

Інформацію підготувала староста 31-б групи, Кандибка Маргарита.

avatar