Бути студентом – це класно!

Бути студентом – це класно!

Студентське життя  завжди асоціюється з молодістю, романтикою і веселощами, а студенти – це особливі люди: вони старанно ходять на пари,  займаються спортом,  вміють весело відпочивати.

14-15  листопада 2018 року  колектив  Оріхівського  коледжу  ТДАТУ року   весело та  к

реативно  відзначав  Міжнародний день  студентів: урочистий концерт у форматі "нон-стоп", у  якому взяли участь усі бажаючі студенти; активні учасники громадського, культурно-масового та спортивного життя коледжу  були відзначені грамотами;    проведена святкова лотерея  з безліччю призів; переможці конкурсу-огляду на кращу кімнату гуртожитку отримали солодкі призи від  студентського профкому.

Студентський актив спробував свої організаторські та лідерські якості  під час  проведення Дня студентського самоврядування, що проходив  15 листопада. Адміністрація та викладачі  делегували свої повноваження студентам, які, в свою чергу, доклали багато зусиль та старань,  щоб не підвести  наставників.

Від імені студентської ради хочу висловити  подяку за підтримку та допомогу   адміністрації, викладачам, співробітникам  господарської частини коледжу,    студентам, які   брали активну  участь  у підготовці  та проведенні свята,   а також спонсорам нашої святкової лотереї. 

 

                                                           Жирова Анжеліка,

                                                            голова культурно-масового сектору

                                                           студентської ради

 

 

avatar