Чемпіонка Світу з гирьового спорту

Чемпіонка Світу з гирьового спорту

18-20 травня в місті Гадячі Полтавської області відбувся Чемпіонат Світу   з гирьового спорту серед юнаків та дівчат 2000-2002 років народження. Честь України на цих змаганнях захищала і наша спортсменка –  чемпіонка Світу серед студентів, чемпіонка Європи серед юніорок та жінок, який проходив  у місті Цельє (Словенія) у квітні, студентка третього курсу Оріхівського коледжу – Рабош Марія.

Їй випала честь підняти прапор України на урочистому відкритті разом зі спортсменкою з Узбекистану Кучкаровою Камілою. Марія виконала ривок гирі вагою 16 кілограмів та усіма зусиллями досягла  результату в ривку 175 підйомів, чим покращила особистий рекорд на 34 підйоми та виконала норматив майстра спорту України у свої 17 років, здобувши ще одне золото на Чемпіонаті Світу з гирьового спорту. Тренер Марії – керівник фізичного виховання Оріхівського коледжу – Крат Олександр Леонідович.

     Максимум зусиль приклав до поїздки на чемпіонати Світу і в Словенію, і в Гадяч, керівник, директор ВСП «Оріхівський коледж ТДАТУ»  – Віктор Анатолійович Наранович. А також допомогли в організації поїздки на ці змагання керівництво та викладачі коледжу.

avatar