День відкритих дверей

День відкритих дверей

Описание: E:\День відкритих дверей\cGo3sicjU1A.jpg

25 березня 2017 року в Оріхівському коледжі Таврійського агротехнологічного університету відбувся День відкритих дверей. Цьому передувала значна профорієнтаційна робота: виїзди викладачів до шкіл районів Запорізької області, відвідування шкіл студентами коледжу, оголошення на сайті коледжу.

До коледжу звідусіль з’їжджалися дев’ятикласники та одинадцятикласники з батьками. Описание: E:\День відкритих дверей\IMG_2213.JPG

 

Описание: E:\День відкритих дверей\IMG_2217.JPG

День відкритих дверей розпочався з реєстрації майбутніх абітурієнтів, що дало змогу визначити, з яких областей та районів прибули гості. Найбільша кількість учнів була зі шкіл м. Оріхів та Оріхівського району, решта з Гуляйпільського, Пологівського, Новомиколаївського, Токмацького району, а також з Дніпропетровської області.

Описание: E:\День відкритих дверей\IMG_2230.JPG

Гості зайняли місця в актовій залі. На екрані демонстрували фрагменти з історії та нинішнього життя навчального закладу. Гості із задоволенням ознайомились з виставкою студентської творчості, яку було організовано до Дня відкритих дверей.

Описание: E:\День відкритих дверей\IMG_2280.JPG

Захід відкрив директор коледжу Наранович В.А. Він виступив перед абітурієтами з інформацією про історію колежу, охарактеризував матеріально-технічну базу навчального закладу, організацію дозвілля, особливості навчання, проходження практики та працевлаштування.

Описание: E:\День відкритих дверей\IMG_2295.JPG

Найбільше зацікавила докладна інформація про напрямки навчання. Коледж готує висококваліфікованих техніків-механіків, бухгалтерів, комерсантів, менеджерів. Під час навчання студенти також здобувають робітничі професії тракториста-машиніста категорії А1, А2, В, водія транспортних засобів категорії "В","С", оператора комп’ютерного набору. Присутні були ознайомлені з правилами прийому до Оріхівського коледжу ТДАТУ. Про все це цікаво розповів заступник директора з навчальної роботи Галчанський М.В.

Описание: E:\День відкритих дверей\IMG_2303.JPG

Також учасники зустрічі ознайомилися з матеріально-технічною базою закладу, їдальнею, бібліотекою, спортивним комплексом, гуртожитками. Цю роботу провели керівники підрозділів та викладачі.

Описание: E:\День відкритих дверей\IMG_2246.JPG

 

 

Описание: E:\День відкритих дверей\IMG_2226.JPG

 

Описание: E:\День відкритих дверей\IMG_2245.JPG

 

Описание: E:\День відкритих дверей\IMG_2252.JPG

Описание: E:\День відкритих дверей\IMG_2253.JPG

Описание: E:\День відкритих дверей\IMG_2257.JPG

Описание: E:\День відкритих дверей\IMG_2261.JPG

Описание: E:\День відкритих дверей\IMG_2263.JPG

 

Описание: E:\День відкритих дверей\IMG_2268.JPG

Описание: E:\День відкритих дверей\IMG_2271.JPG

Після офіційної частини на гостей чекала цікава концертна програма, яку підготували студенти коледжу.

 

Описание: E:\День відкритих дверей\IMG_2285.JPG

Описание: E:\День відкритих дверей\IMG_2314.JPG

 

Описание: E:\День відкритих дверей\IMG_2325.JPG

Описание: E:\День відкритих дверей\IMG_2363.JPG

Ми запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до нашої дружньої студентської родини.