День, з якого починається дорога у майбутнє

День, з якого починається дорога у майбутнє

Перший день осені  завжди урочистий і хвилюючий момент для кожного із нас. Саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання та нових звершень.

1 вересня 2016 року в Оріхівському коледжі   ТДАТУ проведено урочисту лінійку з нагоди свята Першого дзвоника та початку нового навчального року.

 З вітальним словом до студентів, викладачів, співробітників, батьків та гостей свята звернувся директор коледжу Віктор Анатолійович Наранович.

Віктор Анатолійович висловив подяку викладачам за повсякденну кропітку працю, професіоналізм та мудрість, студентам побажав успіхів у навчанні та прагнення стати освітченими і компетентними фахівцями, батькам - благополуччя та міцного здоров`я.

На святі були присутні гості:   голова Оріхівської районної державної адміністрації, випускник коледжу Максим Григорович Проценко, депутат Оріхівської районної ради, голова комісії з фінансово-економічних питань ради  Алевтина Миколаївна Лепетченко, настоятель Свято-Покровського храму -   отець Анатолій.  Гості побажали  колективу навчального закладу добрих починань, здоров`я, наснаги, сміливих експериментів та звершень.

Заступник директора з виховної роботи Коба Алла Вікторівна оголосила результати рейтингу-конкурсу  на кращу академічну групу коледжу . Пеможцями у 2015-16 навчальному році стали студенти 31б гпупи( економічне відділення, класний керівник Прищенко Ю.С., староста Греченко Р.)  та 21ов групи( відділення механізації, класний керівник Бондаренко Н.О., староста Димінська Д.).

Символічні ключ до знань та студентський квиток першокурсникам вручили відмінник навчання,  голова студентської ради коледжу, іменний стипендіат Президента України, студент 32м групи Лупинос Андрій та відмінниця навчання, активна учасниця громадського та спортивного життя коледжу, староста 21кд групи Агашкова Дар`я.

Право дати Перший дзвоник надано  активному учаснику художньої самодіяльності, громадського  та спортивного життя коледжу, старості  42м групи  Юричку Максиму  та  студентці  11 кд групи Хіміч Анні.

Після завершення урочистої лінійки  у студентських групах було проведено перший урок  « Щоб у серці жила Україна:  до 25-річчя незалежності України».

 

avatar