Допомогти може кожен українець

Допомогти може кожен українець

Допомога бійцям, які перебувають у зоні АТО - звичайна справа для колективу нашого коледжу. У  нелегкі часи для всього українського народу студенти і викладачі  долучаються до підтримки нашої армії, адже розуміють, що допомога кожного є надзвичайно важливою і тільки разом ми, український народ, можемо вистояти.

         Тож, не дивно, що заступник директора з виховної роботи Коба А.В. та керівник навчально-виробничими практиками Прищенко К.В. відразу відгукнулись на  прохання керівництва громадської організації «Патріотичні сили Оріхівщини» посприяти в  у підготовці будматеріалів для бійців 93 бригади ЗСУ, а саме виготовленні металевих скоб.

          Ініціативу викладачів підтримали студенти відділення механізації - Вініченко Євген, Гринь Олександр, Рябуха Михайло, Дерновий Олександр, Лучко Владислав, Дмитренко Максим, які  під керівництвом  майстра виробничого навчання Борщова В.В.,  в позаурочний час провели ковальські роботи та  виготовили 100 скоб. Сподіваємось,  що наша  посильна допомога  прискорить завершення воєнних дій на Сході,  Україна переможе  у війні.

avatar