Другокурсники відвідали районний краєзнавчий музей

Другокурсники відвідали районний краєзнавчий музей

    Студенти другого курсу Оріхівського коледжу в кінці вивчення дисципліни «Історія України» відвідали  Оріхівський районний краєзнавчий музей (викладач історії Шимко О.М.).

Метою екскурсії було ознайомлення з основними подіями нашого краю з найдавніших часів до сьогодення. Екскурсанти з великою увагою слухали цікаву розповідь наукового співробітника музею Коваленко Світлани Вікторівни, яка нікого не залишила байдужим до історії малої Батьківщини.

Особливий інтерес визвали експозиції зброї часів ІІ світової війни ( німецької і радянської), АТО. Найдовше студенти затрималися в залі «Оріхівщина в ХІХ – на поч. ХХ століть». Цей зал вразив присутніх великим розмаїттям  експонатів з історії економічної діяльності, побуту, роботи залізниці, навчальних закладів, охорони здоров’я та розвитку культури.

Було таке враження, що всі присутні перенеслися в той час: читали оголошення на тумбах про виступи знаменитих артистів, про продаж різноманітних товарів; на залізничному вокзалі розглядали годинник та сигнальний ліхтар; ходили кімнатою заможного міщанина і милувалися посудом, меблями, сімейними фотографіями, грамофоном і патефоном та ін.

Всі із задоволенням робили світлини та іще довго ділилися своїми враженнями про побачене.

 

Студентка 21 кд групи Бородавка Марина

 

 

 

avatar