Святкування  Міжнародного дня студента в коледжі

Святкування  Міжнародного дня студента в коледжі

Студентське життя – це не тільки складання іспитів і заліків, це прекрасна пора, яка за всіх часів була і є символом молодості, веселощів і романтики. Навіть через багато років у спогадах залишаються яскраві моменти.

З нагоди Міжнародного дня студентів в Оріхівському коледжі відбулася святкова програма, яку підготували студенти 21 Б групи разом з куратором Мішиною Л.Я.

 

З вітальним словом до студентства звернувся директор коледжу Наранович В.А, який привітав присутніх зі святом та подарував пісню у своєму виконанні.

Найкращим, найактивнішим студентам були вручені почесні грамоти,власники найохайніших кімнат гуртожиткуодержалисолодкі подарунки

Усіх присутніх у залі порадував незвичайний святковий концерт, у стилі телевізійних шоу програм, який зібрав чимало різноманітних сценічних жанрів: пісні, танці, вітальні відеофільми та багато іншого, де студенти мали змогу не тільки показати свої таланти, а й отримати яскраві емоції, гарний настрій та натхнення.

Вечором цього дня у гуртожитку коледжу відбулася запальна дискотека. Ранком  17 листопада у святково прикрашеному холі коледжу лунала весела музика,  і студенти 21Б групи зустрічали всіх та дарували кожному студенту емблему «Я – студент!».

avatar