Х Зліт студентської еліти ТДАТУ

Х Зліт студентської еліти ТДАТУ

Х  Зліт студентської еліти  ТДАТУ

         Таврійський державний агротехнологічний університет – єдиний серед 18-ти  аграрних вищих навчальних закладів України, який проводить Зліт відмінників навчання.

         4-6 вересня 2015 року на базі СОК «Салют» в с.м.т. Кирилівка відбувся Х ювілейний Зліт відмінників навчання та представників студентського самоврядування ТДАТУ. Азовське море вітало теплим, яскравим сонцем найактивнішу та найрозумнішу студентську молодь, а керівництво університету та спортивно-оздоровчого комплексу «Салют» влаштували студентам гостинний прийом та незабутнє свято!

         У заході взяли участь 120 відмінників навчання, активних учасників студентського самоврядування, переможців предметних олімпіад різних рівнів, студентів-науковців, учасників художньої самодіяльності – лауреатів творчих конкурсів, видатних студентів-спортсменів – призерів спортивних змагань різних рівнів.

         У заході взяли участь не лише  студенти університету, а й найкращі представники шести  відокремлених структурних підрозділів ТДАТУ, серед них - Верещага Роксолна та Алдошин Андрій, які представляли Оріхівський коледж.

         Відкриваючи  Х, ювілейний,  Зліт, до студентів звернулись ректор університету, доктор технічних наук, професор Кюрчев В.М., проректор з НПР доцент Ломейко О.П., проректор з НР, доктор технічних наук, професор Надикто В.Т., голова студентської ради університету Жмак Ірина.

            На конференції, яка проходила 5 вересня,  студенти представили  цікаві доповіді,  обмінювалися знаннями, презентували  виставку студентських досягнень кожного факультету. Визначено 5 кращих студентів університету, які отримають  ректорські премії за відмінне навчання та активну участь у житті університету.

            Після конференції для нас були організовані спортивно-масові заходи. Південне сонце і приморський степовий клімат додали студентам енергії та сил для нових досягнень та звершень у новому навчальному році.

          Та найочікуванішою  подією Зльоту стала  «Зустріч біля багаття» на березі моря із танцями, співами, запуском небесних ліхтариків та веселими розвагами біля величезного вогнища, де кожен міг добре повеселитися.

         У неділю, 6 вересня, відбулось урочисте закриття Зльоту, підведення підсумків, вручення заохочувальних премій, а також показ цікавого відеозвіту учасників Зльоту.

         Усі студенти були в захваті від такого уік-енду. Я, як і інші студенти, отримала  море задоволення від нових знайомств, спілкування, відпочинку перед складним навчальним роком.  Зліт відмінників показав мені, що  студенти можуть не лише занурені цілком у навчання та науку, а й можуть активно відпочивати, проявляти ініціативу, креатив, потенціал.

          Дякую всім за чудові емоції. Це було незабутньо!

                                                  

                                                      Верещага Роксолана, студентка 31б групи

avatar