ХІ Зліт відмінників навчання та студентського активу ТДАТУ

ХІ Зліт відмінників навчання та студентського активу ТДАТУ

9-11 вересня 2016 року на базі спортивно-оздоровчого комплексу (СОК) «Салют» ТДАТУ в смт Кирилівка на узбережжі Азовського моря пройшов ХІ Зліт відмінників навчання та студентського активу ТДАТУ. Доречі, Таврійський державний агротехнологічний університет – єдиний серед аграрних вищих навчальних закладів України, який проводить такі грандіозні заходи.

            Особливість ХІ Зльоту  - єдність ректорату університету, студентів усіх факультетів та  коледжів.

         Узбережжя Азовського моря вітало нас теплим морем та яскравим сонцем, а оргкомітет на чолі з ректором університету Кюрчевим В.М. влаштували студентам гостинний прийом та незабутнє свято!

            У заході взяли участь 112 кращих студентів університету та 6-ти коледжів ТДАТУ: відмінників навчання, активних учасників студентського самоврядування, переможців предметних олімпіад різних рівнів, студентів-науковців, учасників художньої самодіяльності – лауреатів творчих конкурсів, видатних студентів-спортсменів – призерів спортивних змагань різних рівнів. Оріхівський коледж представляли  Лупинос Андрій та Агашкова Дар`я.

         Нам надовго запам`ятається участь у студентській конференції, спортивні естафети на березі моря, змагання з дартсу та баскетболу, розважальна програма «Зустріч біля багаття» з танцями, піснями та веселими розвагами біля величезного вогнища, запальна дискотека.

            Переконана, що південне сонце і приморський степовий клімат додали учасникам Зльоту енергії та сил для нових досягнень, звершень у новому навчальному році. Такі заходи ТДАТУ планує проводити і в майбутньому!

 

Агашкова Дар`я,

студентка 21кд групи

avatar