Хортиця приймає в гості кращих

Хортиця приймає в гості кращих

Хортиця приймає в гості  кращих

Чудовою традицією Оріхівського коледжу ТДАТУ є заохочення кращих груп на відділеннях поїздкою на острів Хортиця та прогулянкою на катері  Дніпром. Цього року подорожжю до міста Запоріжжя насолоджувалась 31б група на чолі з куратором Лісовською Людмилою Миколаївною.

Ми запитали у переможців  про враження від поїздки і їхню думку: «Чому саме вашій групі пощастило вибороти екскурсію до Запоріжжя»? (Далі респондентами виступають студенти 31б групи)

 

  • Ми дружні, допомагаємо і підтримуємо один одного, особливо, якщо в когось виникає проблема. А ще ми  креативні. Кожен студент групи – це індивідуальність. Звичайно ж, нічого б не вийшло без  колосальної  підтримки нашого куратора – Людмили Миколаївни.

Маріанна Агапова

 

  • Згуртований колектив – це 31б. Ми вкотре досягаємо своєї цілі - бути кращою групою і раді, що отримали винагороду. Дякуємо за це! Подорож була чудовою, разом з групою ми дізналися багато нового. Було весело.

Катерина Глущенко

 

  • Вся група старалася просто вчитися. А поїздка була  дуже цікавою.

Роман Греченко

  • Чомусь згадуються недоспані ночі. Мабуть, ми справді кращі і розумні, якщо тримаємо першість на факультеті. А поїздка 13 вересня була корисною, бо ще більше нас згуртувала. Тепер у нас багато фото разом!

 Карина Заховавко

  • Після поїздки залишились неповторні спогади. Сподіваюсь, що це не остання поїздка нашої групи.

Наталія Мащенко

Справді, кожне старання буде помічене, а якщо ви ще й дружні та маєте такого чуйного  куратора, як Людмила Миколаївна, яка піклується про студентів та завжди спонукає бути відповідальними, чесними та працьовитими, то знайте, що ваш колектив стане наступним кращим серед кращих! Тож, першо- та другокурсники, не втрачайте момент, старайтесь і вам теж пощастить. А ми, як випускники, бажаємо вам наснаги, покровительства бога всіх студентів і більше вихідних субот та канікул! Старайтесь та перемагайте – все в Ваших руках!

Особлива подяка адміністрації коледжу за надану можливість відпочити та насолодитись краєвидами Запорізького краю та острова Хортиці, сподіваємось на продовження цієї традиції!

Роксолана Верещага,

студентка 31б групи

avatar