Книга-державо без меж

Книга-державо без меж

Книга – це один з головних засобів навчання, розвитку та душевної насолоди. Спілкування з книгою допомагає оволодіти певними знаннями, прилучає до культурних надбань і цінностей українського народу, його звичаїв і традицій.

В бібліотеках студенти  залучаються до читання книжок, розвивають художній смак і самостійність суджень. У зв’язку з цим бібліотека приділяє велику увагу пошуку активних форм пропаганди літератури, які забезпечують формування у молоді щоденної потреби в читанні книг, роботі з ними.

Саме з цією метою в районній  бібліотеці було організовано   пізнавально-оглядову екскурсію під назвою «Книга-державо без меж». До бібліотеки завітали студенти 31 ов та 11 б груп, разом зі своїми кураторами Телегуз Л.В. та Прищенко Ю.С.

Екскурсію провели бібліотекарі відділу обслуговування, які ознайомили студентів з книжковим фондом бібліотеки, провівши захоплюючу мандрівку книжковими та тематичними виставками. В ході екскурсії присутні ознайомилися з куточком користувача Інтернету, переглянули цікаву презентацію про бібліотеки світу.

Цікавим доповненням екскурсії стала захоплююча вікторина «Відгадай». Весело та радісно було в цей день в бібліотеці. Студенти, які побували на екскурсії, мали змогу записатися до бібліотеки і стати її читачем. Всім дуже сподобалась цікава та пізнавальна екскурсія.

avatar