Кращі студенти Оріхівського коледжу відвідала місто Запоріжжя та здійснила поїздку на пароплаві навколо острова Хортиця

Кращі студенти Оріхівського коледжу відвідала місто Запоріжжя та здійснила поїздку на пароплаві навколо острова Хортиця

Чудового вересневого дня я в числі кращих студентів Оріхівського коледжу відвідала місто Запоріжжя та здійснила поїздку на пароплаві  навколо острова Хортиця. За час цієї захоплюючої подорожі я  дізналися багато цікавого.

Острів Хортиця - найбільший острів на р. Дніпро (довжина 12,5 км, найбільша ширина - до 2,5 км). Це єдина комплексна історико-культурна та природна пам’ятка, що охоплює період від мезоліту до XX сторіччя. Хортиця являється національним заповідником, а також одним із 7 чудес України.

Екскурсовод розповідала нам про утворення  Хортиці,  про Запорізьку Січ, яка знаходилась на ньому. Залишки Січі залишились до нашого часу. Найбільше мені сподобалася природа Хортиці: дивовижні пейзажі відкривалися під час поїздки, просто зачаровували своєю красою, а плин Дніпра переносив нас на той берег, де свіже повітря сповнює відчуттям свободи.

Я щиро дякую студентській профспілці коледжу і особисто її голові Колісник Аллі Петрівні за те, що влаштували для нас цю прекрасну поїздку. Мені б дуже хотілося побувати на священному острові ще раз.

Студентка 21 ов групи Бондаренко Карина

avatar