«Молодіжна наука у сфері національно-патріотичного виховання»

«Молодіжна наука у сфері національно-патріотичного виховання»

Вітаємо

Студентку 21 кд групи Шикаленко Єлизавету, яка гідно представила наш навчальний заклад на Відкритті експерименту всеукраїнського рівня за темою  «Система підготовки фахівців соціальної сфери до національно-патріотичного виховання дітей та молоді на засадах соціального партнерства».

14 травня 2018 року в «Обласному центрі молоді» (м. Запоріжжя, вул. Патріотична, 49) проводилося відкриття експерименту у вигляді офіційної його частини з невеликим концертом, а також працювала секція під назвою «Молодіжна наука у сфері національно-патріотичного виховання», де зі своєю роботою «Не забудьмо минуле» і виступила Єлизавета перед  студентами та викладачами коледжів і вузів та старшокласниками шкіл, гімназій і ліцеїв. Виступ студентка супроводжувала слайдами і гідно відповіла на запитання присутніх. Виступи інших учасників заходу були дуже цікавими і повчальними, віримо стануть поштовхом для подальшої науково-пошукової роботи в нашому коледжі на патріотичну тематику, що сприятиме справі національної єдності та консолідації нашого суспільства.

    Шикаленко Єлизаветі та керівнику роботи Шимко О.М. були вручені Подяки КЗ «Обласний центр патріотичного виховання молоді Запорізької обласної ради».

avatar