На зимових канікулах студенти 21-ов побували в чарівному місті Львові

На зимових канікулах студенти 21-ов побували в чарівному місті Львові

На зимових канікулах студенти 21-ов групи разом з куратором Телегуз Людмилою Віллівною побували в чарівному місті Львові. Ми гуляли по вуличках, вдихали аромати кави, заслуховувались музикантів, що стояли на кожній вулиці.

Нам провели декілька екскурсій, найбільше з яких запам’яталася екскурсія «Львівські підземелля». Також ми відвідали безліч музеїв, Львівську майстерню шоколаду, копальню кави, Шевченківський гай, Львівський театр опери і балету та ратушу, сучасна вежа якої має висоту 65 метрів і є найвищою в Україні. А оглядовий майданчик, обладнаний у вежі ратуші, дозволяє насолоджуватися краєвидами красивого історичного Львова.

Отже, ми можемо зробити висновок, що Львів - місто, виплекане історією нашої землі, огорнене легендами та переказами, наповнене ароматами кави та шоколаду. Насамперед, вражає гостинність жителів, вишуканість будівель і вуличок, незабутня атмосфера національного духу. Тут всюди лунає чиста, дзвінка українська мова. Люди тут привітні, веселі, ласкаві. Тут немає розлогих будівель, висотних бізнес-центрів, широких автомагістралей.

Кожен музей тут, кожна вуличка – це маленький шматочок Європи в Україні. Львів – це місто мрії, тут навіть небо здається інакшим! Ми полюбили це місто за те, що тут можна просто гуляти і насолоджуватися повітрям, вулицями, сонцем. І сюди завжди хочеться повертатися!