Обласна спартакіада триває

15 жовтня на базі спортивного комплексу Оріхівського коледжу відбулися змагання в залік обласної спартакіади серед студентів аграрних ВНЗ І-ІІ р.а. з гирьового спорту та міні-футболу.

Команда Оріхівського коледжу з гирьового спорту, яку тренує викладач фізвиховання першої категорії – Олександр Леонідович Крат, стала чемпіоном області, на другому місці - команда  Мелітопольського коледжу. Особисті місця наших спортсменів: перші – Кофанов Олександр 31кд, Дем’янець Владислав та Остапенко Єгор з 32м групи, Бурчин Сергій, випускник коледжу цього року, який на Чемпіонаті України виконав норматив майстра спорту України з гирьового спорту. Другі місця зайняли – Бражник Олександр 41м, Греченко Роман 31б, Костирко Олександр 21м, Леонов Андрій 31ов група.

Команда Оріхівського коледжу з міні-футболу зайняла почесне третє місце.

22 жовтня на базі СК Мелітопольського коледжу одночасно проходили змагання з трьох видів спорту: баскетболу, вільної боротьби та легкоатлетичного кросу. У всіх трьох видах в командному заліку Оріхівський коледж зайняв почесні другі місця. Особисті місця з вільної боротьби: перші – Виблов Максим 41м, Лісовик Євген 42м. Другі – Ліподаєв Владислав 32м, Лісовий Олександр 21ов. Треті – Бражник Олександр 41м, Логвин Михайло 22м група.

Всі учасники обласних змагань нагороджені грамотами обласної організації ВФСТ «Колос». Поїздка до міста Мелітополя здійснилася за підтримки директора Оріхівського коледжу Віктора Анатолійовича Нарановича. Харчування студентів здійснив студентський профком коледжу, голова якого викладач коледжу Алла Петрівна Колеснік.

Попереду останні два види змагань з волейболу та настільного тенісу. Бажаємо успіхів нашим спортсменам.