Обласне методоб’єднання керівників та викладачів фізичного виховання в Оріхівському коледжі

Обласне методоб’єднання керівників та викладачів фізичного виховання в Оріхівському коледжі

19 травня 2016 року на базі ВСП «Оріхівський коледж ТДАТУ» відбулося засідання методичного об’єднання керівників та викладачів фізичного виховання ВНЗ    І-ІІ рівнів акредитації. Серед гостей були присутні: головний спеціаліст Запорізького обласного відділення (філії) Комітету фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Авраменко Олександр Миколайович, керівники та викладачі фізичного виховання різних коледжів м.Запоріжжя, керівник фізичного виховання Хортицької національної академії Гвоздьов М.В..

           Гості оглянули матеріально-технічну та спортивну базу Оріхівського коледжу, ознайомилися з методичним комплексом кабінету фізичного виховання,  відвідали відкрите заняття з фізичного виховання в 22м групі, відділення механізаціїї сільського господарства, яке провів викладач фізичного виховання коледжу, спеціаліст вищої категорії Крат Олександр Леонідович. Комісія високо оцінила організацію та методику проведення заняття.

           На засіданні методичного об’єднання заступник директора з навчальної частини Оріхівського коледжу Галчанський Микола Васильович та керівник фізичного виховання коледжу, заслужений тренер України Дандик Володимир Сократович розповіли про розвиток матеріально-технічної та спортивної бази навчального закладу. Головний спеціаліст з фізичного виховання та спорту Авраменко О.М. ознайомив із розвитком фізичної культури у ВНЗ І-ІІ р.а. Запорізької області.

            Головний спеціаліст Запорізького обласного відділення (філії) Комітету фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Авраменко О.М. та члени комісії відмітили високий рівень матеріально-технічної бази та методичного забезпечення фізичного виховання в коледжі.  

avatar