Перший крок у науку

Перший крок у науку

26 квітня в Запорізькому коледжі радіоелектроніки ЗНТУ відбулася студентська регіональна науково-практична конференція ВЗН І-ІІ рівнів акредитації м. Запоріжжя і Запорізької області на тему «Сучасні пріоритети виховного процесу в контексті національно-патріотичного виховання студентської молоді». Я, студентка 31б групи ВСП «Оріхівський коледж ТДАТУ» Петренко Аліна, була її учасником, де представляла свій навчальний заклад відеофільмом «Оріхівщина - крок до незалежності». Мені дуже сподобалася конференція тим, що я дізналася дуже багато нового, цікавого і корисного, познайомилася зі своїми однолітками і просто цікавими людьми. Я працювала в секції «Немає кращої землі, ніж та, що зветься рідним краєм». Гостями нашого об’єднання були журналіст, краєзнавець, автор проектів «Ретро Запоріжжя» і «Прогулянки по Запоріжжю» Акбаш Роман, керівник гуртка «Скаутинг» Бородін Сергій, практикуючі археологи із Запоріжжя і Одеси Плешивенька А.Г., Тощев А., учасник гурту «Заїнька» Іваницький В. та учасники студентського театру-форуму коледжу радіоелектроніки.

Незабутнє враження мали і майстер-класи з виготовлення ляльок-мотанок та глиняного посуду на гончарному крузі, а також виступи учасників спортсменів групи «Спас».

Не менш цікавими і пізнавальними були виступи самих учасників конференції - студентів коледжів та вузів м. Василівки і Запоріжжя, які своїми виступами підтверджували, що немає кращої землі, що зветься рідним краєм.

Хочу подякувати адміністрації Оріхівського коледжу, своїм керівникам -викладачам Кобі А.В., Шимко О.М., працівникам Оріхівського районного краєзнавчого музею Коваленко С.В. та Завгородньому А.М. за надану можливість побувати на такому чудовому заході.