Підсумки тижня циклової комісії соціальних, економічних та облікових дисциплін

Підсумки тижня циклової комісії соціальних, економічних та облікових дисциплін

З 18 квітня по 24 квітня 2017 року студенти економічного відділення ВСП «Оріхівський коледж ТДАТУ» взяли участь у заходах тижня циклової комісії соціальних, економічних та облікових дисциплін.

Програма тижня циклової комісії передбачала проведення виставки новинок фахової літератури, проведення конкурсів стіннівок та відеороликів «Про професію з усмішкою», традиційних олімпіад з дисциплін обліково-економічного циклу та фінального конкурсу на визначення кращого за фахом «Бухгалтер - 2017»

Результати проведених олімпіад підводились по кожному студенту.

В індивідуальному заліку найкращу підготовку до майбутньої професійної діяльності показали переможці олімпіад:

* «Бухгалтерський облік (теорія)» - Макуха Аліна Ігорівна, група 21б;

* «Економічний аналіз», «Облік і звітність в бюджетних установах», «Фінансовий облік» - Галчанська Валентина Олександрівна, група 31б;

* «Інформаційні системи і технології в обліку», «Податкова система»- Васильченко Євген Сергійович, група 31б

* Дисциплін комерційного циклу – Клименко Олег Віталійович, група 31кд.

* «Економічна теорія» - Сидельник Артем, група 21м

Завершальним заходом тижня став фінальний конкурс на кращого за фахом «Бухгалтер-2017». Дев’ять учасників, які набрали найбільшу сумарну кількість балів за результатами проведених олімпіад змагалися за перемогу. Оцінювання конкурсу здійснювало компетентне журі на чолі з директором Центру зайнятості Павленко Іриною Григорівною, випускницею Оріхівського сільськогосподарського технікуму 1984 року.

Дипломом «Бухгалтер -2017» було нагороджено переможця конкурсу Васильченка Євгена, студента 31б групи. Вітаємо його з перемогою та бажаємо подальших успіхів у навчанні та подолання нових висот у майбутньому професійному житті.

Згідно з наказом № 46-У від 24 квітня 2017р. всіх переможців олімпіад та конкурсів було нагороджено почесними грамотами, викладачам циклової комісії соціальних, економічних та облікових дисциплін оголошено подяку за належну підготовку, організацію та проведення заходів.

Голова циклової комісії

Прищенко Юлія Сергіївна