Підсумки тижня циклової комісії соціальних, економічних та облікових дисциплін

Підсумки тижня циклової комісії соціальних, економічних та облікових дисциплін

З 18 квітня по 25 квітня 2018 року студенти економічного відділення ВСП «Оріхівський коледж ТДАТУ» взяли  участь у заходах тижня циклової комісії соціальних, економічних та облікових дисциплін.

Програма тижня циклової комісії передбачала проведення виставки новинок фахової літератури, проведення конкурсу  на кращій  відеоролик  «Про професію з усмішкою», традиційних  олімпіад з дисциплін обліково-економічного циклу та фінального конкурсу на визначення кращого за фахом «Бухгалтер - 2018»

         Результати проведених олімпіад підводились по кожному студенту.

В індивідуальному заліку найкращу підготовку до майбутньої професійної діяльності  показали переможці олімпіад:

  • «Бухгалтерський облік (теорія)»  - Слав Аліна Григорівна, група 21б;
  • «Аналіз господарської діяльності»- Дукачова Яна Євгенівна та Крушинська Альона Володлимирівна, група 31б;  
  •  «Інформаційні системи і технології в обліку», «Податкова система», «Фінансовий облік»- Макуха Аліна Ігорівна, група 31б
  • Дисциплін комерційного  циклу – Іщенко Аліна Сергіївна, група 31кд.
  • «Економічна теорія» - група 22м

Завершальним заходом тижня став фінальний конкурс на кращого за фахом «Бухгалтер-2018».  Дев’ять учасників, які набрали найбільшу сумарну кількість балів за результатами проведених олімпіад змагалися за перемогу. Оцінювання конкурсу здійснювало компетентне журі на чолі з кандидатом економічних наук, доцентом кафедри «Облік і оподаткування» Таврійського державного агротехнологічного університету, випускницею Оріхівського сільськогосподарського технікуму 1998 року Голуб Наталією Олександрівною.

Дипломом  «Бухгалтер -2018»  було  нагороджено  переможця  конкурсу Макуху Аліну Ігорівну, студентку 31б групи. Вітаємо її з перемогою та бажаємо подальших успіхів у навчанні та подолання нових висот у майбутньому професійному житті.

Згідно з  наказом  № 80-У від 25 квітня 2018р. всіх переможців олімпіад та конкурсів  було нагороджено почесними грамотами, викладачам циклової комісії соціальних, економічних та облікових дисциплін оголошено подяку за належну підготовку, організацію та  проведення заходів.

Голова циклової комісії

Прищенко Юлія Сергіївна

avatar