Подорож до Києва

Подорож до Києва

Київ – столиця нашої Батьківщини, дуже велике і найдавніше місто на берегах Дніпра. Воно має дивовижну історію. І я дуже рада, що мені пощастило відвідати це місто.

В першу чергу варто подякувати нашому кураторові Телегуз Людмилі Віллівні за те, що вона організувала цю чудову поїздку. І я зовсім не шкодую, що все-таки вирішила поїхати.

Наша подорож до Києва була досить довгою, ми цілу ніч їхали в потязі, але мені здається, що очікування були того варті.

Які мої перші відчуття? Якщо чесно хотілося просто швидше побачити все те, що заздалегідь було задумано, і, звичайно, зробити багато фотографій на пам'ять. Тож ми відправилися на екскурсію по місту. І найперше, що ми побачили, були Золоті ворота – головна брама стародавнього Києва, пам'ятка оборонної архітектури Київської Русі, вони, як і багато інших величних споруд, розташувалися на невеликому пагорбі, що підкреслювало їх красу і міць.

Далі ми попрямували до Михайлівського Золотоверхого собору, а потім потрапили до Андріївської церкви, яка просто зачарувала мене. Андріївська церква – визначна пам’ятка історії, архітектури, живопису XVIII ст., виконана в стилі бароко за проектом видатного архітектора Растреллі. Також ми побували у Києво-Печерській лаврі. Навіть спускалися у підземні печери.

А ще ми бачили будинок Верховної Ради України, відвідали Водно-інформаційний центр, більш знаний як Музей води, прогулялися по Хрещатику, добре пообідали у Пузатій хаті, а ввечері подивилися цікавий 3D фільм про морські пригоди. Ми дійсно багато всього побачили, придбали гарні сувеніри, а головне чудово відпочили і розважилися. Я напевне ще   довго буду згадувати поїздки на ескалаторі, фунікулері, а також всі прекрасні місця, котрі ми відвідали. Додам тільки, що я часто ділюся своїми враженнями з батьками та друзями, знову і знову показую фотографії, які зробила під час цієї незабутньої поїздки, і мрію про те, як знову відправлюсь у якесь місто, адже мені ще стільки належить дізнатися про нашу чарівну Україну!

Від імені студентів 11ОВ групи Бондаренко Карина

avatar