Потяг єднання України «Труханівська Січ»: зупинка в Запоріжжі

Потяг єднання України «Труханівська Січ»: зупинка в Запоріжжі

14 грудня 2016 року четвертий патріотичний потяг «Труханівська Січ»  у складі  об`єднаної команди  учасників Всеукраїнської акції єдності -  волонтерів, освітян,  студентів, який рухається маршрутом із Києва і подорожує південно-східними містами України,  прибув до м. Запоріжжя.

         На гостей чекав дуже насичений день, їх радо вітали в багатьох локаціях Запоріжжя, одна із зупинок - Запорізький педагогічний коледж, у якому на зустріч з ровесниками зібрались  представники студентського самоврядування ВНЗ І-ІІ ступенів  міста Запоріжжя та області. Оріхівський коледж ТДАТУ  представляла голова студентської  Агашкова Д. 

         До присутніх з вітальним словом звернулись директор Запорізького педагогічного коледжу Мельник О.М.,  директор Департаменту  освіти і науки облдержадміністрації  Озерова Т.Я.

         Представники делегації з Донецька, Луганська та Волині висловили  слова вдячності за теплу зустріч. Танцювальний флешмоб,  організований студентами педколеджу та підтриманий  гостями  заходу,  подарував море позитиву  та допоміг ближче познайомитися молодим людям, які проживають в різних регіонах України.

         Наступного дня, 15 грудня 2016 року,  учасників Всеукраїнської акції єдності зустрічає Волноваха.