Регіональний етап конкурсу «Студент року-2017»

Регіональний етап конкурсу «Студент року-2017»

11 травня 2017 року в Ногайському коледжі ТДАТУ відбувся регіональний етап конкурсу «Студент року-2017», що проходить під патронатом науково-методичного центру «Агроосвіта» та за підтримки регіональної студентської ради. За звання кращого студента року змагалися шість учасників від  аграрних навчальних закладів І-ІІ р.а. Запорізької та Херсонської областей областей: Мелітопольського, Василівського, Бердянського, Ногайського, Оріхівського коледжів Таврійського державного агротехнологічного університету, Скадовського технікуму  ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет».

          Відповідно до програми проведення конкурсу учасники мали змогу проявити свої інтелектуальні та творчі здібності, взявши участь у конкурсах «Візитка», «Якби я був…»(презентація майбутньої професії), інтелектуальному турі, присвяченому подіям Української революції 1917-21 років.

     Наш навчальний заклад представляла Агашкова Дар`я, студентка 21кд групи(економічне відділення). Конкурсантка  продемонструвала  креативність та  лідерські якості.

 

         Щиро вітаємо Дар`ю та її керівника Бичкову А.В. з ІІІ місцем у регіональному етапі конкурсу «Студент року-2017», бажаємо  творчих успіхів та наполегливості у досягненні поставлених цілей!

avatar