Щасти Вам, наші випускники!

Щасти Вам, наші випускники!

23  лютого  2015  року  в коледжі працювала державна екзаменаційна комісія. Знання, здобуті впродовж  трьох з половиною  років навчання  демонстрували студенти-випускники спеціальності «Організація виробництва». Усі успішно склали іспити і з хвилюванням чекали дня вручення дипломів.

         Випускний – це свято радості і свято розставання, яке криє в собі захоплення від професійного зростання, становлення вчорашнього студента як спеціаліста, і, водночас, смуток за роками юності, студентською дружбою та навчанням.

         26 лютого 2015  р. актову залу коледжу  заповнили студенти, викладачі, батьки та друзі випускників. В цей день  22 студенти 41ов групи  отримали диплом молодшого спеціаліста і стали  справжніми  фахівцями.

         З вітальним словом до випускників звернувся директор колледжу Наранович В.А.,

щасливої долі та подальших успіхів у навчанні, роботі та особистому житті  побажав завідувач відділенням «Механізації та управління агропромислового виробництва» Галутва Ю.В.,

заступник директора з виховної роботи  Коба А.В. вручила подяки батькам  за гарне виховання дітей та висловила сподівання, що всі випускники обов’язково   знайдуть своє призначення у житті побажала їм наснаги, натхнення та подальшого професійного зростання.

             «Ваша Аlma Mater вірить в Вас! Будьте оптимістами, посміхайтеся і радійте життю, не зупиняйтеся на досягнутому, не шкодуйте сил для втілення Ваших життєвих і професійних планів», - зазначила голова профспілкової організації студентів Колеснік А.П.

         Від імені  батьків  зі словами подяки викладачам та побажаням випускникам звернулись  Миткалик Л.М. та  Манчук М.О.

         Попереду — нове, незвідане… Більшість  випускників вирішила продовжити навчання у Таврійському державному агротехнологічному університеті. З 1вересня 2015 р. вони стануть студентами-третьокурсниками.

         Тож вітаємо наших випускників з успішним завершенням навчання в рідному коледжі!

            Нехай ваше життя завжди буде наповнене змістом, любов’ю, добрими справами. Миру Вам, здоров’я!