Студенте, майбутнє в твоїх руках!

Студенте, майбутнє в твоїх руках!

У всі часи, студентство було особливим народом - веселим і безтурботним, але охочим до знань, подаючи великі надії. Студентські роки - це шлях через терни сесій, змагань, конкурсів до  досягнення  мети - появи в світі ще одного фахівця. 

З метою розвитку інтелектуальних здібностей, розширення світогляду, пропагування престижу освіти й освіченості серед студентської молоді, заохочення студентів до успішного навчання, формування активної життєвої позиції    3 травня 2018 року в Оріхівському коледжі коледжу відбувся конкурс «Студент року – 2018».   Кращі з кращих представляли свої спеціальності: Солоха Анна та Жирова Акжеліка - «Облік і  оподаткування», Белименко Каріна - «Маркетинг», Бондаренко Каріна - «Менеджмент».

Студенти виборювали першість у конкурсах «Я - особистість», «Якби я був…»(презентація майбутньої професії), інтелектуальному конкурсі.

Конкурсантки цікаво і творчо підійшли до випробувань. Вони підготували  презентації, відеосюжети про свою спеціальність, представляли себе у  віршах, піснях, фотографіях, тощо. Журі оцінювало оригінальність підходу до подання інформації, майстерність виконання, фантазію, гумор, актуальність та новизну.

 За результатами конкурсу звання «Студент року-2018» виборола студентка 31ов групи            Бондаренко Каріна,  представник  відділення «Механізації та управління агропромислового виробництва». Каріна представлятиме навчальний заклад у регіональному етапі конкурсу,  який відбудеться 29 травня 2018 року в Скадовському технікумі Херсонського державного аграрного університету.

У номінаціях були відзначені:

Жирова Анжеліка(21б група) - «Креативна особистість»,

Белименко Каріна(21кд група) - «Відкриття року»,

 Солоха Анна)21б група) - «Інтелект року».

 

Вітаємо всіх учасників конкурсу, пишаємося нашими розумними і творчими особистостями, бажаємо їм не зупинятися на досягнутому.

avatar