СВІТАНКОВА ЗОРЯ ПОКЛИКАЛА У НЕЗВІДАНІ ДАЛІ

СВІТАНКОВА ЗОРЯ ПОКЛИКАЛА У НЕЗВІДАНІ ДАЛІ

            Слово «випускний» у кожного з нас виникає   свої асоціації та спогади. Більшість з нас  пам’ятає цей вечір як початок відліку дорослого і самостійного життя, ми покладаємо на нього певні надії, які, сподіваємося, обов’язково збудуться.

Нинішнім випускникам  випала доля жити в час радикальних змін, коли визначальними стали освіченість та інтелект, творчість і талант; перед  кожним із них відкривається цікавий шлях невтомного пошуку,  радість від звершеного власними руками і розумом, хвилюючі миттєвості дружби й кохання.

27 червня 2018 року   відбувся  урочистий захід з нагоди закінчення  коледжу студентами спеціальностей «Бухгалтерський облік», «Комерційна діяльність», «Експлуатація і ремонт машин та обладнання АПВ». Традиційно він проходив в Оріхівському РБК, куди в  супроводі військового  духового оркестру  вирушили святковою ходою випускники, батьки, викладачі та співробітники навчального закладу.

З щирими напутніми словами звернувся до випускників директор коледжу Віктор Анатолійович Наранович, він наголосив, що Україна нині потребує кваліфікованих спеціалістів у галузі сільськогосподарського виробництва, а отримання диплому – це значна подія для молодої людини. Директор  побажав випускникам успіхів на подальшому життєвому шляху, міцного здоров`я, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів.

Урочистості у коледжі зазвичай відбуваються за участю керівництва району та міста. До випускників з вітаннями  звернулись голова  Оріхівської районної ради Каріна Василівна Дудніченко,

керівник  апарату  Оріхівської районної державної адміністрації  Світлана  Миколаївна Мандрич,

заступник голови Оріхівської   міської ради  з питань діяльності виконавчих органів  Олександр Владиславович Салогуб  та  побажали, щоб молоде життя було цікавим і натхненним, сповнене щасливих хвилин, успіхів, добрих справ. 

Під оплески присутніх випускникам було вручено дипломи та грамоти за активну участь у громадському, культурно-масовому, спортивному житті коледжу. З наказом про закінчення коледжу та про присвоєння випускникам кваліфікації «молодший спеціаліст» ознайомила  завідувач економічним відділенням Ілона Володимирівна Білостоцька. 

В цей день дипломи отримали 100 випускників, вісім - дипломи з відзнакою: Андрій Алдошин (42м група), Андрій Лупинос (41м група), Дар`я Агашкова (31кл група), Вікторія  Горпинич (31б група),  Вікторія Назаренко (31б група), Аліна Сідельник ( 31б група),  Аліна Макуха (31б група), Дарія Шатохіна (31б група).

З особливою шаною, випускники дякували своїм педагогам — за їхній високий професіоналізм і самовіддану працю, пообіцяли взяти з собою в доросле життя мудре слово викладача, завжди повертатися до рідного коледжу не тільки за спогадами, а й за радістю, оптимізмом і порадою.  

 З настановами  та щирими побажаннями до випускників звернулись куратори Рись Юлія Сергіївна, Сульженко Наталія Федорівна, Телегуз Сергій Миколайович, Дуденко Олександр Володимирович

Заступник директора з виховної роботи  Коба Алла Вікторівна побажала кожному знайти місце в бурхливому океані дорослого життя, з гідністю нести звання випускника Оріхівського коледжу ТДАТУ.

Від імені батьків  до випускників звернулись Тетяна Леонідівна Чернуха та  Роман Володимирович Рубан. Традиційно на випускному вечорі було вручено подяки батькам за гарне виховання дітей.

Святковий настрій створювала також концертна програма, що була тепло сприйнята присутніми. Яскраві концертні номері стали чудовим доповненням до святкової атмосфери заходу, були тепло сприйняті присутніми і викликали справжню бурю емоцій.

Свято минуло, емоції вщухли. Попереду - доросле життя, всіяне різнобарв`ям подій. Тож зичу вам, шановні випускники, наснаги, витримки, невичерпної енергії для подальших звершень, батькам - міцного здоров`я, викладачам - вдячних студентів.

Оріхівський коледж прощається зі своїми випускниками: колись невпевненими у собі і зарозумілими, зухвалими і лагідними, упертими і слухняними. За роки навчання він став для них другою рідною домівкою, нині  ж відпускає своїх вихованців у бурхливий океан дорослого життя впевнено й без остраху, бо випускники коледжу готові протистояти будь-яким штормам.

                                                   Коба А.В., заступник директора з виховної роботи

                                                  ВСП «Оріхівський    коледж ТДАТУ»

 

 

avatar