Свято зрілості, і свято розтавання, І майбуття прекрасна світла мить!

Свято зрілості, і свято розтавання, І майбуття прекрасна світла мить!

      Випускний вечір  – свято єднання студентів, викладачів і  батьків,
що несе у собі радість професійного зростання, становлення студента в якості спеціаліста, память про роки юності та навчання.

       24 червня 2016 року відбувся урочистий,  ювілейний, дев`яносто п’ятий, випуск студентів Оріхівського коледжу. Традиційно, цей захід проходив у Оріхівському районному будинку культури, куди у супроводі духового оркестру вирушила  святкова колона випускників,  батьків, викладачів  та співробітників навчального закладу.

 З щирим напутнім словом до випускників звернувся директор  коледжу В.А. Наранович.  Віктор Анатолійович побажав успіхів на подальшому життєвому шляху та  наголосив, що отримання диплому – це значна подія у житті  молодої людини, бо Україна нині потребує кваліфікованих спеціалістів в галузі сільськогосподарського виробництва.

      Завдяки наполегливій творчій праці всього педагогічного колективу путівку у самостійне життя отримали 89  студентів – випускників. Наказ про закінчення коледжу та про присвоєння випускникам кваліфікації «Молодший спеціаліст» зачитала завідувач економічним відділенням І.В. Білостоцька.

 

         Під оплески присутніх випускникам було вручено  дипломи.  Дипломи з відзнакою отримали  Верещага Роксолана, Греченко Роман, Заховавко Карина, Альохін Антон та Бутурліна Карина.

         Щасливої долі, щедрої професійної ниви побажав  випускникам  коледжу   голова міської ради С.М. Герасименко.

         Слова вдячності педагогічному колективу  висловила випускниця, відмінниця навчання Верещага Роксолана.

З напутніми словами  до випускників звернулись  куратори  Прищенко Ю.С., Білогуб Т.А., Григорова Я.М.,Синиця С.Ф,., Мірошниченко А.М.

Теплі слова та настанови на майбутнє промовляли цього дня як викладачі, так і батьки студентів. Від батьківського комітету  вітання адресували  Бороденко Р.П. та Ковальов А.О. і вручили випускникам запашний коровай на вишитому рушнику.

Заступник директора з виховної роботи Коба А.В., привітавши випускників із першими відповідальними кроками в доросле життя, побажала їм  успішної реалізації  планів, знайти  належне місце в суспільстві і примножувати славу  Оріхівського  коледжу ТДАТУ. Традиційно на випускному вечорі  було вручено  подяки батькам за гарне  виховання дітей.

     На адресу випускників  лунали поздоровлення від голови студентського профспілкового комітету Колеснік А.П.,  вона  привітала  та вручила цінні подарунки студентам , які за час навчання у коледжі  вже створили сім`ї та виховують дітей.

    Кілька яскравих концертних номерів стали чудовим доповненням до святкової атмосфери заходу, були тепло сприйняті присутніми і викликали справжню бурю емоцій.

Завершилося свято  загальним фото на пам'ять.

     Щиро вітаємо наших випускників з успішним завершенням навчання в рідному коледжі!

         Творчих вам успіхів, натхнення, професійного росту, особистого щастя, нехай океан ідей ніколи не вичерпує себе, а енергія творити і створювати надихає на великі звершення заради щасливого майбутнього нашої країни.

 

В добру  путь, молоді спеціалісти!

 

 

 

 

 

avatar