Тернистий шлях до Перемоги

Тернистий шлях до Перемоги

Друга світова війна (1939–1945) стала найбільшим збройним конфліктом на планеті і одночасно найтяжчою трагедією в історії людства. У ній уперше і востаннє було застосовано ядерну зброю, здійснено найтяжчі військові злочини та злочини проти людяності. Щорічно  8-9 травня все прогресивне людство відзначає визначні дати – День Пам’яті і Примирення та річницю  Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні. 

         5 травня 2017 року з метою гідного вшанування подвигу українського народу у боротьбі з нацизмом в актовій залі коледжу відбувся урочистий захід «Тернистий шлях до Перемоги», який підготували студенти 21м групи разом з куратором Мозговим С.П.

         У цей день на зустріч зі студентами завітали гості:  голова громадської  Оріхівської  районної організації учасників бойових дій та антитерористичної операції Оріхівського району, студент заочної форми навчання нашого навчального закладу  Барко Р.В., члени громадської  Оріхівської  районної організації учасників бойових дій та антитерористичної операції Оріхівського району Дудко А.Л. (випускник коледжу) і Макаренко І. Г., ветерани педагогічної праці  Телегуз М. Г., Телегуз Г. Г.,  Жук П. Ф., Сьомченко Н. С.  

             В концертній програмі взяли участь представники 11б, 21ов, 21м груп.

         Гості та учасники заходу вшанували пам’ять тих, хто віддав життя за мир на нашій землі у буремні роки Другої світової війни  та під час проведення антитерористичної операції на Сході України.

avatar