Україна пам`ятає своїх героїв

Україна пам`ятає своїх героїв

До п`ятої річниці Революції Гідності в бібліотеці коледжу для студентів першого курсу було проведено урок мужності «Україна –  країна гідності і свободи».

      Присутні дізналися багато нового  про пам`ятні  дні цього знаменного,  переломного періоду, які стали основоположними віхами в творенні нової історії нашої держави. Вражаючі документальні кадри  фільму «Революція Гідності: пишемо історію разом» не залишили байдужими жодного.Також студенти вшанували   память загиблих на  Майдані і на сході  України хвилиною мовчання. Схвилювало студентів виконання пісні С.Тарабарової  «Повертайся живим», яка стала неофіційним гімном воїнів АТО.

         Також в День Гідності і Свободи бібліотеку коледжу відвідали Голова  Оріхівської  райдержадміністрації Проценко М.Г., і  завідувач  сектору з питань внутрішньої політики та зв`язків з громадськістю та засобів масової інформації Дорофєєва О.О., які  поспілкувалися  зі студентами коледжу і ознайомилися з матеріалами виставки «Революція Гідності: сторінки героїзму» і стендовою виставкою «Герої не вмирають». 

 

avatar