В Україні пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху під егідою ООН

В Україні пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху під егідою ООН

Захід проходив в рамках проголошеного Генеральною асамблеєю ООН Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2011-2020 в багатьох країнах світу. Мета Десятиліття – надати можливість для довгострокових та скоординованих дій на підтримку безпеки дорожнього руху і як наслідок – забезпечити передумови для суттєвого скорочення втрат на автомобільних дорогах.
За ініціативи Міністерства охорони здоров'я та за участі Міністерства внутрішніх справ, Міністерства інфраструктури, Міністерства освіти і науки, інших міністерств та відомств, наукового середовища, Всесвітнього банку, Всесвітньої організації охорони здоров'я, міжнародних та вітчизняних організацій в Україні відбувся Тиждень безпеки дорожнього  руху.
За 10 місяців 2015 року в Україні сталося 107 324, з них 20 033 ДТП з постраждалими, в яких 25 028 осіб травмовано та 3 124 загинуло, в тому числі постраждало 3 258 дітей до 18 років і 173 дитини загинуло.
Головною метою тижня є привернення уваги до проблем травматизму та смертності на дорогах, особливо серед дітей, та поліпшення дорожньої безпеки. В рамках тижня відбулося  вивчення міжнародного досвіду, вітчизняних наукових розробок та законодавчих ініціатив, програм з безпеки дорожнього руху на близьку та довгострокову перспективу.
 Основний акцент зроблено  на виявлення факторів ризику ДТП і вирішення проблеми ефективності надання медичної допомоги потерпілим у ДТП на догоспітальному етапі, зокрема, першої медичної допомоги. Важливими завданнями тут є: мінімізація часу початку надання медичної допомоги від моменту отримання травми; мінімізація часу транспортування; кваліфіковане застосування стандартів діагностики та лікування з урахуванням тяжкості травми.


В рамках Тижня безпеки дорожнього руху в період з 9 листопада -15 листопада 2015року проведено в коледжі :
Тематична виставка у бібліотеці книг з безпеки дорожнього руху


Бесіди "Обов'язки пішохода", "Основні правила поведінки на вулиці, дорозі", "Цифри та факти. Безпека на дорогах"
Конкурс на кращого знавця дорожних правил
Зустріч студентів  з працівниками ДАІ. 


Конкурс на кращий кросворд "Безпечне місто"
Практичні заняття "Знай і виконуй правила дорожнього руху" 

Конкурс  плакатів, листівок « Безпека дорожнього руху »
Переможцем стала 11ов класний керівник Телегуз Л.В.

   Обговорення питання дорожньо-транспортного травматизму членами колективу

avatar