В Запорізькому національному університеті відбулася науково-практична конференція «Виклики багатомовної освіти в Україні»

В Запорізькому національному університеті відбулася науково-практична конференція «Виклики багатомовної освіти в Україні»

Відповідно до Плану співпраці між Міністерством закордонних справ Естонії, Міністерством освіти і науки Естонії, Міністерством освіти і науки України 18 травня 2017 року в Запорізькому національному університеті відбулася науково-практична конференція «Виклики багатомовної освіти в Україні».

Мета конференції: визначення перспектив впровадження багатомовної освіти в Україні, ознайомлення з успішним досвідом європейських країн.

    Учасниками конференції від ВСП «Оріхівський коледж ТДАТУ» стали Болюта Олена Борисівна, методист коледжу, Білогуб Тетяна Анатоліївна та Міщенко Ольга Петрівна, викладачі англійської мови.

Цільовою аудиторією конференції були директори шкіл, професійно-технічних навчальних закладів, коледжів, учителі мов, учителі - предметники, які викладають дисципліни іноземною мовою.

       Конференція передбачала пленарне засідання та роботу в групах, де обговорювалися питання мовної ситуації, багатомовної освіти, методики викладання іноземних мов та методики викладання дисциплін іноземною мовою.   

avatar