Вечір спортивної слави

Вечір спортивної слави

В коледжі відбувся Вечір слави, присвячений 50 річчю трудової діяльності заслуженого тренера України, Ветерана праці Дандик Володимира Сократовича. Підготовкою цього свята займалася студенти 31ов групи, разом з куратором Телегуз Людмилою Віллівною.

За період роботи Володимир Сократович досяг вагомих результатів у спортивній та виховній  роботі, в укріпленні спортивної бази навчального закладу.

Ним було підготовлено 8 майстрів спорту;

 з них 2 майстри спорту міжнародного класу;

3 чемпіони України;

2 чемпіони СРСР;

2 чемпіони Європи;

1 рекордсмен світу.

На вечорі прозвучало багато вдячних слів від випускників коледжу, директор коледжу Нвранович Віктор Анатолійович у своєму привітанні відзначив, що спортивна база коледжу це результат самовідданої праці Володимира Сократовича.  А відомий український футболіст і тренер Глущенко Андрій Олександрович прислав відеопривітання улюбленому тренеру

В концертній програмі прозвучали талановиті виступи: пісні часів молодості Володимира Сократовича, які і по закінченню концерту звучали у всіх на вустах, а яскрава сценічна мініатюра «Найулюбленіший урок в світі – урок фізичного виховання» нікого не залишила байдужим.  Вечір вдався на славу! Пролунало дуже багато хороших слів стосовно проведеного заходу, студенти  групи з великою подякою згадували заняття проведені шановним викладачем. Головне є те що  ми змогли подарувати святковий настрій улюбленому вчителю , змусили його відчути себе особливим у цей день, коли вся увага була направлена лише на нього. І не зважаючи на те, що в наступному році Володимиру Сократовичу виповнюється 85 років, він повний оптимізму, бадьорості, та молодечого запалу.

 

 

avatar