Відкрите лекційне заняття з дисципліни «Комерційна діяльність»

Відкрите лекційне заняття з дисципліни «Комерційна діяльність»

     25 жовтня 2016 року викладачем обліково-економічних дисциплін Нестеренко Ларисою Вікторівною у групі 31кд проведено відкрите лекційне заняття з дисципліни «Комерційна діяльність» на тему «Торговельно-технологічний процес на оптовому складі».

     Під час лекції з елементами бесіди, візуалізації студенти групи  ознайомились із організацією торговельно-технологічного процесу на складі оптового підприємства та її важливістю в економічній діяльності підприємства.

    Під час заняття були використанні методи групової роботи, мозкового штурму, проблемної бесіди.  Здійснено демонстрацію  навчального відеофільму, створеного викладачем.     

    Відкрите заняття було повчальним та цікавим. Студенти здобули нові знання та навички, якими користуватимуться в майбутньому, отримали багато корисної інформації, реалізовуючи фахові компетенції.

 

   Ознайомившись зі способами забезпечення планомірного та безперебійного постачання товарів для задоволення потреб населення, визначили шляхи запобігання утворення понаднормових товарних запасів та створення режиму зберігання товарів на складах.